ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

Дітям є чим зайнятися - було б бажання!

Суспільство 4304
Можновладці переконані, що умови для цікавого дозвілля молоді створено.
Можновладці переконані, що умови для цікавого дозвілля молоді створено.. Фото: p-p.com.ua

Хмельницька міська рада розповіла клуби, гуртки та секції обласного центру.

Такі заклади для дітей, підлітків та молоді створені, аби забезпечити корисне дозвілля. Педагоги створюють умови для творчого, естетичного, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку дітей. Координує роботу клубів за місцем проживання міський центр по роботі з дітьми та підлітками за місцем проживання. 

Як розповіли у Хмельницькій міській раді, робота Центру організовується за напрямками: гурткова та секційна робота, профілактична робота, робота з інвалідами, організація дозвілля та літнього відпочинку, організація культурно-масових заходів, спортивно-оздоровча робота, військово-патріотичне виховання.

Загалом до сфери діяльності Центру належать клуби за місцем проживання.

Нині функціонує 25 приміщень. Із них 9 - клубів на бюджетному утриманні, 15 – працюють на умовах госпрозрахунку, 1 – поєднує у собі госпрозрахункове і бюджетне фінансування.

Напрямки роботи клубів визначаються за інтересами та запитами дітей. Проте сьогодні підлітків більше цікавить спорт і розваги.

Загалом в місті працює 15 клубів спортивного напрямку; 7 різнопрофільних, де діти та підлітки проводять свій вільний час під контролем педагога. Сюди більше ходять діти, які потребують особливої уваги (схильні до правопорушень, та з неблагополучних сімей, ті, які не мають затишку дома); 2 естетичного напрямку та один для роботи з дітьми-інвалідами. Усі спортивні клуби працюють на умовах надання платних послуг.

Приміщення розташовані у різних мікрорайонах міста - це зручно для відвідування їх дітьми. Педагогічні працівники Центру організовують і забезпечують діяльність гуртків, секцій, виходячи із запитів відвідувачів. Роботу за місцем проживання організовують дев’ять бюджетних педагогічних працівників.

Заняття у клубах відвідують більшість дітей з малозабезпечених, багатодітних, неблагонадійних, неповних сімей. Такі категорії дітей у клубах, які працюють на умовах госпрозрахунку, займаються безкоштовно. Також ці діти постійно беруть участь у проведені усіх заходів, організованих Центром по роботі з дітьми.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую