ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

Вирішив взяти одежинку безкоштовно

Суспільство 1602
Зловмисника затримали на місці злочину.
Зловмисника затримали на місці злочину.. Фото: mia.km.ua

Заради крадіжки облюбованого одягу чоловік розбив скло вітрини голими руками.

Близько першої години ночі з одного із хмельницьких магазинів спортивного одягу та інвентарю по вулиці Кам’янецькій, що перебуває під охороною Державної служби охорони, на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «Тривога». На місце події було негайно направлено наряд групи затримання ДСО.

Як повідомили в УМВС України у Хмельницькій області, прибувши на місце виклику, співробітники міліції побачили невідомого громадянина, який, помітивши правоохоронців, намагався втекти з магазину. Швидко зреагувавши, працівники ДСО затримали чоловіка на місці події. На його руках та одязі було виявлено сліди крові. За кілька хвилин правоохоронці обстежили територію поблизу магазину та виявили розбите віконне скло, на якому теж були сліди крові. Неподалік магазину лежали речі — манекен, спортивна куртка, маска і шолом.

Як з’ясувалося згодом, 31-річний молодик «облюбував» товар, який знаходився на вітрині магазину. Нова колекція спортивних речей настільки «запала в душу» чоловікові, що він вирішив вдатися до злочину. Дочекавшись закриття магазину та побачивши, що нікого поряд немає, він руками розбив віконне скло. Проте він навіть не здогадувався, що крамниця знаходиться під пильною охороною ДСО.

Наряд міліції приїхав на місце виклику за лічені хвилини і на зап’ястях горе-крадія зачинились кайданки.

Чоловіка доставлено до Південно-Західного ВМ Хмельницького МВ УМВС, де з’ясовуються всі обставини та мотиви кримінального порушення. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую