ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2019

Небезпечний лід

Ксенія ЖУЖА Суспільство 1579
Фото: Дмитро Скрипник

МНСники застерігають хмельничан бути вкрай обережними на льоду, особливо це стосується затятих рибалок.

 Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Хмельницької міської ради радить дотримуватися нескладних правил: знайдіть для початку стежку або сліди на льоду; подивіться заздалегідь, чи немає підозрілих місць; візьміть з собою палицю для того, щоб перевірити міцність льоду, в жодному разі не робіть це ударом ноги; пошукайте, чи немає вже прокладеної лижні, якщо ви на лижах. Катайтесь на ковзанах лише у перевірених та обладнаних місцях.
Зимова риболовля також потребує суворого дотримання правил: не пробивайте поруч багато лунок; не збирайтеся великими групами в одному місці; не пробивайте лунки на переправах; не ловіть рибу поблизу вимоїн та занадто далеко від берега; завжди тримайте під рукою міцну мотузку 12-15 метрів; тримайте поруч з лункою дошку або велику гілку.
Слід бути обережними під час пересування біля будинків, особливо із похилим дахом, адже на них утворилися великі бурульки, які при падінні можуть не лише завдати шкоди здоров’ю, а й забрати життя.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую