ye-logo.v1.2
6 Квітня, 2020

Як святкувати Новий рік у Хмельницькому?

Суспільство 4073
Фото: hq-wallpapers.ru

Хмельницька міська рада повідомляє про святкові заходи.

Так, у новорічну ніч о 2.00 біля головної новорічної ялинки нашого міста на майдані Незалежності усіх хмельничан з Новим роком привітає міський голова Сергій Мельник. Також там відбудеться святкова дискотека.

Новорічної ночі святкові дискотеки із вітаннями Діда Мороза та Снігуроньки відбудуться також на майданчиках біля кінотеатру ім. Т. Шевченка (вул. Проскурівська, 40), поблизу спортивно-оздоровчого комплексу “СВ”(вул. Свободи, 1-А) та біля новорічних ялинок в усіх мікрорайонах міста.

Кожного дня різдвяно-новорічних свят, починаючи із першого січня, на майдані Незалежності біля головної ялинки відбуватимуться дитячі ранки.

Новорічні ранки для юних хмельничан “Новий рік іде горами у червоних чобітках” проводитимуться 2 січня о 10.30 у Міському будинку культури (вул.Проскурівська, 43), а 3 січня об 11.30 в клубі мікрорайону Книжківці (вул. Карбишева, 1).

Для дітей мікрорайону Виставка новорічне свято “Хай Новий рік з добром до вас іде” відбудеться 2 січня о 12.00 на Майданчику біля спортивно-оздоровчого комплексу “СВ”.

Дитяча школа мистецтв “Райдуга” (вул. Курчатова, 9-б) запрошує хмельничан оглянути шкільну виставку робіт декоративно-ужиткового мистецтва “Різдвяні візерунки” від 2 до 4 січня.

Театралізоване свято “Христос народився, славімо його” 4 січня о 17.00 відбудеться в підлітковому клубі “Вікторія” (вул. Інститутська, 8).

Щодня від 3 до 5 січня управління культури міської ради організовує для маленьких хмельничан розважально-ігрові програми, які проходитимуть у парку ім. М. Чекмана, на майданчиках біля кінотеатру ім. Т. Шевченка та спортивно-розважального комплексу “СВ”. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую