ye-logo.v1.2

Яка ваша найулюбленіша книга?

Суспільство 1335

Із цим запитанням ми звернулися до відомих подолян

Михайло Стаднік, депутат обласної ради, гендиректор “СТІОМІ-холдинг”: «Моя настільна книга – «Капітал» Карла Маркса. Адже вона вчить, як жити на білому світі. А взагалі люблю читати науково-популярну літературу».

Людмила Черевченко, керуюча справами Хмельницького міськвиконкому:  “Назвати одну, найулюбленішу, навряд чи зможу, адже на кожному етапі життя були свої вподобання. Наприклад, ті, які сформували мене як людину – це Марко Вовчок та Тарас Шевченко. До них я ще не раз верталася, особливо до творів Марка Вовчка. Дуже подобалися історичні твори. До прикладу, “Петро І “ Олексія Толстого я на другому курсі за три ночі прочитала, хоча у школі я на нього не звернула уваги. У свій час на мене велике враження справив Теодор Драйзер і його “Трилогія бажань: Фінансист. Титан. Стоїк”. Подобається Коельйо і його “П’ята гора”, “Алхімік”, “Книга воїна світла”. Книги супроводжують мене усе життя, можна навіть сказати, що я ними вихована”.

Станіслав Гуменюк, художник: «Я маю дуже багато уподобань, тому щось одне виділити важко. Але є книга, яка мене справді вразила: «48 законів влади». Її мені привіз син із Москви. Я не пам’ятаю прізвища автора, він англійський, а книжка зараз ходить «по руках». Там подається аналіз влади, починаючи з п’ятитисячолітньої давності. І це для нас дуже повчально. Взагалі ж багато читаю, люблю книжки історичної та краєзнавчої тематики, часто читаю «Краєвид» у вашій газеті. До того ж, кохаюся в поезії, цікавлюся політикою».

Михайло Борисюк, голова Ізяславської районної ради: “Назвати одну, найулюбленішу, напевно, не зможу, адже вони змінювалися залежно від періоду мого життя. У дитинстві улюбленими були одні, у юності – інші, зараз – треті. До прикладу, останнім часом захоплююся історичними книгами. Особливо цікавлять ті, що стосуються історії козацтва та й, загалом, періоду становлення нашої держави. Збираю не лише їх, а й вирізки з газет та журналів. Нині ж найцікавішою для мене книгою, до якої хочеться повертатися знову і знову, й яка ніколи не припадає порохом на полицях, є “Гетьмани України”.Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую