ye-logo.v1.2

До кінця року Городоччину повністю газифікують

Суспільство 811

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Віталій Кропивницький на черговому засіданні сесії районної ради

«Блакитний» вогник запалає у найвіддаленіших та найменших селах, а також у хуторах. При прийнятті змін у розподілі бюджетних коштів (у зв’язку з перевиконанням доходної частини районного бюджету) на будівництво підвідних газопроводів до сіл передбачені  додаткові кошти.
До того ж, при уточненні районного бюджету гроші отримали деякі сільські заклади освіти, для  реконструкції водогонів, організації ветеранів та інвалідів, деякі районні програми. «При розподілі коштів ми визначали найболючіші
об’єкти, насамперед дитячі садки і школи, – каже Віталій Кропивницький. – Першого вересня у Курівці діти підуть у нову школу – ми завершуємо реконструкцію цього приміщення. А кілька сіл району незабаром отримають нові дитячі садки. Велику увагу приділяємо завершенню будівництва Городоцької загальноосвітньої школи №2. Й до кінця цього року діти навчатимуться у новому приміщенні. Також до кінця року плануємо завершити газифікацію району, тому сьогодні  передбачаємо фінансування будівництва газопроводів у малих та віддалених селах».


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую