ye-logo.v1.2

Для тих, хто мріє літати

Суспільство 1994
Фото: khmelnytsky.com

Юних хмельничан, охочих літати, навчають у гуртку авіамоделювання.

Дві тисячі дітей віком від 5 до 18 років із задоволенням навчаються у різноманітних гуртках Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, у тому числі й авіамодельному. Авіамоделювання – поширений вид технічної творчості. Це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, що допомагає познайомитись зі світом авіації.
Як інформує Хмельницька міська рада, широкі можливості для розвитку умінь, навичок відкриваються перед тими, хто навчається в авіамодельному гуртку. Основною метою його діяльності є розкриття творчих здібностей вихованців, розвиток інтересу до науки та техніки, орієнтація на майбутню професію. Навчання в гуртку спрямоване на розвиток просторової уяви, поглиблення знань у галузі практичного конструювання різноманітних літальних об’єктів. Керує авіамодельним гуртком Палацу творчості дітей та юнацтва висококласний фахівець, відмінник освіти України Геннадій Соколов.
Педагог через заняття знаходить оту золоту середину, яка забезпечує вихованців певним багажем сучасних знань і навчає таким необхідним для життя практичним вмінням і навичкам. Геннадій Васильович орієнтується у своїй роботі на дійову програму трудового виховання, вчить дітей працювати весело, розкуто, ризиковано. Тільки так вони навчаться бути небайдужими, до якості моделі, до результатів її польоту... Через різноманітні форми педагог піднімає цінність роботи над моделлю на високий рівень, адже у гуртку здійснюється моделювання без використання готових деталей із конструкторів, кожен міліметр літака зроблений власними руками дитини”, - розповіла завідувачка технічного відділу палацу творчості дітей та юнацтва Світлана Делікатна.
Основні напрямки роботи гуртка: конструювання, виготовлення та запуски кордових авіамоделей; участь у змаганнях та виставках.
На заняттях в гуртку діти виготовляють кордові авіамоделі: швидкісні - спортивного класу F-2-А; пілотажні - спортивного класу F-2-В; гоночні - спортивного класу F-2-С; моделі “повітряного бою” - F-2-D.
Тренувальні польоти та змагання проводяться на спеціально підготовленому кордодромі, який знаходиться на території Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
Кожна перемога юних авіамоделістів – це і заслуга їхнього тренера та педагога Геннадія Васильовича Соколова.
Серед вихованців гуртка – два Майстри спорту та кандидат у Майстри спорту України, чотирикратний чемпіон України та бронзовий призер Чемпіонату Європи, багаторазові переможці обласної першості Хмельницької області та чемпіонатів України з авіамодельного спорту; кубків України, Києва, та Тернополя, стипендіат Хмельницької міської ради для обдарованих дітей міста.
Випускники гуртка навчаються у кращих авіаційних вищих навчальних закладах України. 1500 вихованців авіамодельного гуртка вийшли зі стін рідних майстерень, серед них: військові, льотчики, будівельники, лікарі, автослюсарі, програмісти, менеджери, приватні підприємці, водії, викладачі вищих навчальних закладів. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую