ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2019

Хресна хода дійшла до Хмельниччини

Богдана Хмельницька Суспільство 1833
Фото: mia.km.ua

До військової частини 3053 внутрішніх військ МВС України, як символ збереження миру в державі, привезли православні святині.

Єднання всіх військових формувань заради миру та спокою в державі — така головна мета Хресної ходи, у рамках якого до військової частини внутрішніх військ 3053, що дислокується в Хмельницькому, привезли ікону князя Володимира Хрестителя Київської Русі та частинки мощей нетлінного тіла священномученика Володимира (Богоявленського) Митрополита Київського. Про це інформує УМВС України в Хмельницькій області.

Хресна хода, яка розпочалася із Києво-Печерської Лаври, планує обійти всі військові частини та військові навчальні заклади України.

 Перед православними святинями безпосередньо на території військової частини 3053 священнослужителі провели молебень за збереження життя і здоров'я тих, хто став на захист нашої Батьківщини. Кожен з військовослужбовців отримав нагоду приклонитися перед духовними святинями українського народу.

Після проведення обрядів ікону князя Володимира Хрестителя Київської Русі та частинки святих мощей розмістили у кімнаті відвідувачів військової частини. Бажаючі могли ще раз, уже наодинці, помолитися перед святинею.

 Командир військової частини 3053 підполковник Анатолій Бірук завжди знаходить можливості задовольнити релігійні потреби військовослужбовців, адже пастирська робота серед воїнів-правоохоронців конче необхідна: тільки сильна духом людина, мудра, справедлива та розважлива, може стояти на захисті українського народу від протиправних посягань. 
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую