ye-logo.v1.2

Волонтери акції “Почуй світ” утворили живе серце

Суспільство 2558
Дмитра Білоуса
Фото: Дмитра Білоуса

Цьогоріч Всеукраїнську акцію благодійного фонду “Серце до серця” у Хмельницькому відкрив флешмоб. Біля сотні дітей утворили на майдані Незалежності велике серце.

 Таким чином відбулося символічне об’єднання учасників акції для доброї справи. Згуртувати дітей та вибудувати ідеальне серце допоміг хореограф Сергій Костецький.
Цьогорічна акція називається “Почуй світ” і має на меті збір коштів для придбання діагностичного обладнання для допомоги дітям з вадами слуху. До 28 квітня акція триватиме у школах, вузах, медичних закладах та інших організаціях, а 28 квітня волонтери із скриньками вийдуть на вулиці міста.
“Ми просимо хмельничан відкрити свої серця маленьким подолянам, які мають вади слуху, та допомогти у зборі коштів”, - каже координатор акції у Хмельницькій області Наталя Шмурікова.
Акції по збору коштів для закупівлі медобладнання у лікарні організовуються восьмий рік. У минулому році загальна сума зібраних коштів становила близько 4 мільйонів гривень. На Хмельниччині волонтери зібрали майже 68 тисяч гривень. За ці кошти закуплено інсулінові помпи для дітей, хворих на цукровий діабет.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую