ye-logo.v1.2

Платимо більше за «мобільність»

Суспільство 1935
Фото: dozor.kharkov.ua

З початку року три провідні оператори мобільного зв'язку України - «Київстар», «МТС-Україна» та «life:)» - підвищили тарифи на розмови. Як же розмовляти дешевше?

 «Київстар» з квітня, а «life :)» ще з березня, підняли вартість мобільного спілкування для своїх абонентів. На такий же крок пішла і «МТС-Україна».
У базовому тарифі за передоплатою «Країна Київстар» абонплата піднялася на одну копійку — тепер вона становитиме одну гривню та одну копійку. Але якщо раніше абонплата дозволяла говорити безкоштовно всередині мережі 70 хвилин, то нині можна буде виговорювати 150 хвилин. Здається, ніби вартість однієї хвилини знижується. Втім, за даними «Київстару» за останній квартал 2012 року клієнти компанії в середньому виговорюють 498 хвилин на місяць, тобто приблизно 16 хвилин на день. Для такого абонента ціни на послуги «Київстару» зростуть на 10-68%.
У березні у базовому тарифі «Вільний life :)» дзвінки на телефони інших операторів зросли з 39 до 49 копійок за хвилину. А якщо вчасно не поповнити рахунок, то стільки ж коштуватиме зв'язок всередині мережі. В іншому тарифі life :) «Шалений день» абонплата зросла до однієї гривні та 41 копійки.
Компанія «МТС-Україна» також підкоригувала тарифи. У тарифі «МТС Перший» запровадили абонплату п'ятдесят копійок на день, пакет внутрішньомережевих хвилин у послузі «Супер» подорожчав удвічі. Також із 19 квітня компанія підняла вартість активації послуги «Супер» з п'яти гривень до восьми.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую