ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Співак Андрій Романіді став батьком

Суспільство 5561

Дружина співака та телеведучого Ольга Бексяк зробила найкращий подарунок до дня народження чоловіка – подарувала йому донечку.

 Дівчинка з’явилася на світ вагою три з половиною кілограми й 54 сантиметри на зріст. Щасливі батьки вже навіть визначилися із ім’ям – назвали доньку Веронікою.
До речі, для Андрія – це перша дитина, а для його дружини Ольги – третя. У новонародженої Вероніки є старша сестричка 18-річна Марія та 14-річний брат Сашко.
Як розповів Андрій Романіді, він до останнього мріяв про хлопчика. Незважаючи на те, що під час УЗД-дослідження лікар повідомив, що на 95% переконаний в народженні дівчинки, співак сподівався на ті 5%, що могли подарувати йому сина. Навіть одяг для дитини до пологового будинку купували універсальний, який підійде і для хлопчика, і для дівчинки. Але мрії про сина були доти, доки співак не взяв на руки доньку. Тоді він зрозумів, що у світі немає нічого милішого й чарівнішого за цю маленьку дівчинку, якій вони з дружиною дали життя.
До речі, червень – знаменний місяць для родини Андрія Романіді. Вероніка народилася 15 червня – наступного дня після 33-річчя свого батька. У її сестрички Марії день народження 22 червня, а у мами – Ольги Бексяк – 25 червня.

Коментарі:

виталий 19.06.2013 23:18

я прошу от моего имени поздравить андрея и оленьку с рождением нового солнышка. Желаю  папочке и мамочке радовотся и улыбатся для  своих деток  ну что останеттся для поклонников. С уважением и радостью от всего сердца Виталик Филиппов.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую