ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

У Славуті викрили нарколабораторію

Суспільство 2004
Фото: mvs.gov.ua

Її у себе вдома організував 23-річний місцевий житель.

«Співробітники міліції мали інформацію, що молодий чоловік за місцем проживання зберігає особливо небезпечні наркотичні засоби. Коли ж у його помешканні провели санкціонований обшук, результат перевершив будь-які очікування. Шафа молодика, замість одягу, була забита коноплею, а у тумбочках зберігалися медичні шприци, різноманітні пристрої та хімічні речовини, які зазвичай використовують для виготовлення наркотиків у побутових умовах», - розповідає начальник прес-служби обласного управління міліції Інна Глега.
Загалом вага коноплей сягала 25 кілограмів. Минулого року молодик уже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки і перебував на випробувальному терміні з відстрочкою покарання. Цього разу йому навряд вдасться уникнути реального покарання у вигляді ув’язнення.
«Хлопець мешкав з матір’ю у її квартирі, а у своїй влаштував наркопритон, при цьому розповідаючи неньці байки про капітальний ремонт у власному помешканні. Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 309. Триває досудове розслідування», - каже Інна Глега.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую