ye-logo.v1.2

Цілителька Лариса Миколаївна: «Ангели-охоронці – це наші померлі родичі»

Суспільство 5378

Зазвичай ми не звертаємо уваги на звичні речі, вчинки людей, котрі оточують нас. Але, як стверджує хмельницька цілителька Лариса Миколаївн

Ми вже писали про те, що Лариса Миколаївна відома тим, що виганяє з людей нечисту силу. На запитання, чому в одних вона вселяється, а в інших – ні, вона відповідає: «Якщо людина ні в що не вірить – «ні в Бога, ні в чорта», в такого і вселиться: «не віриш – на тобі, відчуй».
Мене часто запитують, як вона виглядає, чи вона страшна. Маленька – ні, а є така, що й не розкажеш. Я кілька разів таких бачила, і перший раз, коли до мене прийшов чоловік з нечистою силою в його зріст, я навіть не зрозуміла, що то таке.
А перед цим я познайомилася з дуже сильним екстрасенсом з Дніпропетровська, в якого набиралася досвіду. І ось прийшов до мене чоловік, і я, ще не дуже досвідчена (а тому така смілива), давай виганяти з нього порчу! А та нечисть була сильнішою від мене, і те, що вона мене знищить, я зрозуміла дуже пізно. І тільки й змогла, що на всю кімнату (навіть свого голосу не впізнала) вигукнула ім’я цього екстрасенса: «... рятуй!».
А коли ввечері прийшла до нього, він мені з порога: «Ти куди залізла?».
... Кого з нас не турбувало відчуття того, що за спиною щось є. Лариса Миколаївна пояснює це тим, що в квартирі є нечиста сила. «У моєї знайомої чоловік був енергетичний вампір, – розповідає цілителька. – І, хоча повсюди пишуть, що це люди, в яких не вистачає власної енергії, тому вони витягують її з інших, це не так. Енергетичний вампір – це відьмак, позаду якого завжди стоїть нечисть і диктує йому, що робити. Так от, коли я приходила до них, завжди бачила, що за ним стоїть. А інша сутність, за рангом старша, завжди стояла біля його ліжка. Я її вигнала, але тоді ще не знала, що слідом пришлють іншу, агресивнішу»...
Дізнатися – вампір твій знайомий, чи ні, дуже просто, вважає цілителька. Тільки за характером, каже вона. Вампіри завжди злі, вони хочуть, щоб все було так, як сказали вони, хоч самі сто разів неправі. Коли їм не вистачає енергії, вони викликають агресію на себе. Людина, звичайно, мовчати не буде. В цей час у неї й забирають енергію, а свою, погану, віддадуть. І мало того, що людина потім буде «розбитою», у неї болітиме орган, найслабший в організмі.
«Найстрашніше, це одружитися з вампіром, – стверджує пані Лариса. – Як його упізнати? Він весь час чимось незадоволений, навіть, якщо ви зробили так, як він хотів, – причину завжди можна знайти. Вони з тим народжуються, з цим помирають, і виправити тут нічого не можна.
Тому що коли вони народжуються, в одній людині міститься дві. Але друга – це не людина, а нечисть. В нормальної людини такого немає, в неї на правому плечі сидить Ангел-охоронець, а у вампірів – нечисть, яку вони носять, наче мішок. А переходить вона найчастіше, від бабусі, дідуся, хоча може і від батьків.
В старості такі люди не дають спати дітям, онукам, товчуться, вигадують болячки... Одна така бабуся довела рідних до того, що її зв’язували по руках і ногах морським вузлами так, що вона не могла пальцем поворухнути, а через годину все було розплутано. Нормальна людина того б не розв’язала, а їй нечисть допомагала».
... Лариса Миколаївна стверджує, що всі дітки до 5-7 років (всі без винятку!) – ясновидці. Запитайте таку дитину про будь-що, і вона завжди дасть відповідь. «Якось до мене прийшла жінка, у якої зник син, – продовжує цілителька. – А біля мене в кімнаті був онук, я й запитала його, де син тієї жінки. Він, не роздумуючи, сказав: «Хлопець скоро об’явиться. Він упав у прірву, його підібрала якась жінка, вилікувала, і він подзвонить додому четвертого вересня». Прийшло четверте вересня, і він дійсно подзвонив. Отож, якщо вас цікавить якесь питання, запитайте свого малюка – він вам дасть точну відповідь на все, що вас цікавить. І якщо в дитини є якісь здібності, їх треба розвивати, а не вести її до психіатра. Звідкись же пішло, що вустами немовляти глаголить істина.
Вони знають і бачать набагато більше, ніж ми. І не сплять тому, що бачать сутності, яких не бачимо ми, тому й від страху плачуть. Уявіть собі, що б ви робили, якби побачили біля свого ліжка нечисть з рогами і копитами. А діти це бачать. (До речі, якщо дивитися на вампірів в астральному вимірі, вони теж можуть бути з рогами, хвостом і копитами)…
А ще треба знати, що в кожної людини є Ангели-охоронці: в кожного два-три Ангели. У знаменитостей їх набагато більше. В Миколи-угодника – 25. В Алли Пугачової – 13.
Причому, це не якісь там добрі істоти, прислані нам з небес. Це – наші померлі родичі, і коли кажуть про молитву до Ангела-охоронця, мається на увазі – молитва за упокій душі покійного. Тому моліться за своїх померлих родичів, ставте їм за упокій свічки, замовляйте сорокоусти.... Цим ви підсилите їх, а вони, в свою чергу, матимуть ще більше сил для того, щоб допомагати вам».


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую