ye-logo.v1.2

Наталя Земна: «Працюю безкоштовно, тому що Божий дар продавати не можна»

Суспільство 25996

Їй пропонувала роботу королева Англії.

Цю жінку знає весь світ! Наталя Земна (Зубицька) має три вищі освіти: закінчила Київський інститут культури, Московський інститут літератури та Інститут нетрадиційної медицини. Наталя Петрівна - автор багатьох лікувальних засобів, відомих у світі, засновник і керівник мережі аптек «Зелена планета», діагност від Бога, академік Української екологічної академії, автор багатьох книг з народної медицини. А ще вона майже 20 років веде авторську програму на радіо.
Наталя Петрівна нагороджена орденами «За заслуги» III ступеня і Святого рівноапостольного князя Володимира III ступеня.
А ще Наталя Земна випустила 5 збірників своїх віршів. Її ім’ям названа одна з малих планет.
- Наталю Петрівно, як так сталося, що Ви так різко змінили професію?
- Коли захворів мій старший син, медсестра закапала йому ніс нафтизіном. В чотирирічної дитини почався шок, а внаслідок цього – клінічна смерть. Я його виходила і вирішила, що ніколи в житті не буду давати дітям ці ліки. А потім вийшло так, що мені треба було робити операцію на серці. Мене направили в Москву, і там зі мною лежала дівчинка, яка померла після такої ж операції. Я вирішила на операцію не йти.
... Але ще до цього рішення я змушена була видалити гланди (це потрібно було зробити до операції). Зі мною лежали діти, і хоч кажуть, що вони легко переносять цю маніпуляцію, я бачила, як вони страждають під час неї, і як задихаються опісля. І я дала собі слово, що жодну дитину не допущу до таких важких операцій. І почала лікувати.
До речі, моя бабуся, яка прожила 99 з половиною років, дуже добре знала трави і лікувала людей. Вона була безграмотною, тому збирала трави, клала їх у торбинку, і якщо трава була від голови, малювала голову, якщо від серця – серце.
І от з п’яти років (народилась я в концтаборі, і додому ми з мамою поверталися пішки) дивилася, як бабуся лікує. Тому знала трави, лікувала себе і своїх дітей. А після того, як відмовилася від операції, вирішила, що буду лікувати чужих дітей, хоча не знала, як це робитиму.
Проте знала, що коли хлопчику вирвали гланди, з нього вже не буде нормального чоловіка, і що в нього може не бути дітей. І дивувалася, як лікарі можуть посилати дитину на таку операцію?
Отак до мене почали приходити люди, я збирала трави, лікувала... А потім доля звела мене з Данилом Зубицьким, з яким я пропрацювала 20 років, і стільки ж – була його дружиною. Знаючи мови, почала перекладати книги з народної медицини на українську. Ми приймали людей, а після Чорнобильської аварії створили підприємство і випускали ліки. Але я розуміла, що потрібна освіта...
- Але я не думаю, що саме освіта зробила Вас таким надзвичайним діагностом. Адже, легенько провівши рукою по животу хворого, Ви «бачите» навіть те, що робиться у його нирках...
- Ще бабуся показала мені, як діагностувати хвороби. І хоч я, дитина, мало на тому розумілася, але мої руки добре відчували організм, коли мова йшла про діагностику. Але якось доля підкинула мені справжній подарунок!
Набивши руку, вивчивши організм людини від «а» до «я», я гарно діагностувала хвороби внутрішніх органів, не могла лише знаходити підшлункову залозу. І якось, будучи в Болгарії, зустрілася з чоловіком, який, піднімаючи воза, надірвався, і йому треба було підтягнути шлунок і підшлункову. Я цього не вміла робити, коли бабуся померла, я була ще мала, і не навчилася цьому від неї.
І от я повезла його до відомої знахарки, 90-літньої Даруци. А там якраз були студенти, серед яких вона шукала, кому б передати свої знання. Я й попросила її допомогти тому чоловіку. Вона, котра лікувала, маючи такі підручні засоби як кочерга, віник, макогін, рубель... поставила йому горщик на живіт, а коли його втягнуло всередину, макогоном розбила горщика і відправила чоловіка: «Йди!».
Я, здивована її дивовижним умінням, попросила навчити цьому і мене. Вона взяла волосину, поклала на скло, накрила аркушем паперу і попросила відчути пальцями, як вона лежить. Я сказала. Здивована Даруца каже: «Ні, це випадково. Спробуй ще раз». Я знову не помилилася. Тоді вона взяла пучок котячої шерсті... Я помилилася лише на одну волосинку, тому що дві склеїлися.
Тоді вона відправила усіх студентів, а мені запропонувала залишитися в неї на місяць. Але в мене місяця не було. «Ну, на два тижні!». «Не можу». «А на скільки?». «На дві години». Ми працювали з нею цілу добу, без перепочинку! І вона розповіла мені все, що знала сама: що означає, коли в органі відчувається тепло, твердість, коли він розслаблений... Абсолютно кожен орган можна відчути пальцем, одним словом, «прочитати» людину.
Коли я повернулася до Києва, звернулася до знайомого судмедексперта (на той час я вже працювала в поліклініці, і дечому з того, що вона розповідала, не повірила) і попросила дозволу бути присутньою при розтинах. Кілька разів мене саму звідти виносили, але я переконалася, що Даруца була права, і все трохи «не так», як намальовано в медичному атласі. Але після того я робила все так, як вчила вона, і, приклавши руку до тіла людини, можу з точністю визначити усі її хвороби. Навіть ті, які ще тільки починаються.
І, що головне, я діагностую підшлункову залозу, знаю, як визначити, чи вона збільшена, як працює, як її можна підтягувати. Цим не займається ніхто у світі. І хоч кажуть, що на УЗД її можна побачити, але це може зробити тільки дуже досвідчений фахівець, і то, якщо вона запалена. Нормальну підшлункову залозу на УЗД не бачив ніхто.
- Чи були випадки, коли Ви зуміли довести офіційній медицині, що Ви дійсно сильний діагност?
- Я об’їхала 44 країни, удосконалюючи народну медицину. Була в Індії, Кореї, Австрії, Франції, Англії, де спілкувалася з королевою, і де мені пропонували роботу... Я погодилася тільки на співпрацю, щоб не віддавати знання, напрацьовані в Україні.
У 1998 році на конгресі в Єгипті, де зібралися спеціалісти народної медицини з понад 50 країн світу, кожному давали завдання продіагностувати 20 чоловік, які до того пройшли всі можливі обстеження. Я «помилилася» лише в одному випадку, сказавши, що в людини на нирці кісти, а в карточці було написано «гідронефроз нирки». Але мені все-таки вдалося довести, що то були кісти, і зайняла перше місце у світі.
- Наталю Петрівно, якщо можна – кілька порад з приводу того, як бути здоровим.
- Незабаром в мене вийде брошурка з приводу опущення, випадіння, атонії внутрішніх органів. Мова йтиме про те, що можна зробити, щоб жінці не викидали матку, якщо вона опущена, і як зберегти в ній здатність народжувати дітей. Проблема вирішується дуже просто: для цього є трави: нечуй-вітер волохатий, або підойма, вероніка, манжетка звичайна, полин... Усі вони тонізують внутрішні органи. Запарюються трави традиційним способом.
Відомо, настільки сильний м’яз – матка, але вона випадає, бо опускається шлунок, збільшується печінка, їй нема куди подітися. Отож, для цього треба тонізувати шлунок, підняти органи... І все, жінка здорова. Бачите, як легко.
- Чому опускаються органи?
- Ви п’єте зелений чай? Ну то припиняйте цю практику. Справа в тому, що чай розтягує стінки шлунка і опускає його. Якщо не можете від нього відмовитися, пийте чай з полину, їжте гіркий перець, хрін.
Ще дуже добре їсти пшоняну кашу, яка тонізує шлунок, зранку – сало, яке нормалізує функцію печінки і не дає застоюватися жовчі (це чудова профілактика жовчнокам’яної хвороби). Якщо їстимете багато кропу, у вас не буде панкреатиту і цукрового діабету. Так само діє і квасоля. У тих, хто вживає петрушку, селеру, ніколи не буде застою в нирках. Якщо настояти столову ложку сухої петрушки на склянці молока і пити по чверті склянки на день, у вас ніколи не буде набряків.
На зиму раджу, окрім малини, калини, меліси, липи, м’яти, заготовити цвіт конюшини. Це чудовий засіб від перевтоми, який підсилює імунітет. До того ж, її вживання буде профілактикою утворення злоякісних пухлин.
Заготуйте на зиму ягоди шовковиці, зваріть варення, насушіть. Ця ягода лікує безсоння, хвороби нирок, бронхіальну астму, атонію шлунка, недокрів’я, допомагає при хворобах серця, заспокоює нервову систему.
- Що б Ви порадили гіпертонікам?
- Відомо, що артеріальний тиск нормалізує калина, а її сік чудово чистить судини, роблячи їх еластичними. Одну столову ложку заварюють склянкою окропу й п’ють по чверті склянки чотири рази на день за 15 хвилин до їди. Крім того, чай з калини чудовий засіб для профілактики новоутворень у молочній залозі, а відвар з гілок калини зупиняє кровотечі у жінок.
- А що пити людям, які реагують на зміни погоди?
- Варто зранку випити одну ложку варення чи сиропу з ягід чорної бузини, і ви взагалі не відчуєте ніяких змін.
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую