ye-logo.v1.2

У Чернівцях п’яний водій на «зебрі» збив жінку з трьома дітьми

Суспільство 1200

Двоє дітей приїхали «по смерть» із Хмельницького

Четверо людей, у тому числі троє дітей, 9, 12 та 13 років, загинули в результаті аварії у Чернівцях.
Трагедія сталася 31 липня. Автомобіль «Лексус», їдучи на великій швидкості на освітленій «зебрі» просто зніс пішоходів, при цьому навіть не загальмував. Очевидці розповідали, що 39-літня жінка, побачивши авто, що неслося прямо на них, інстинктивно намагалася відіпхнути дітей (свого сина і племінників, які приїхали в гості з Хмельницького), але не встигла і прийняла на себе основний удар. Він був такої сили, що всіх чотирьох відкинуло на кілька десятків метрів! Після ДТП потерпілі якийсь час були живі, але врятувати їх не вдалося.
Близько 300 чоловік в лічені секунди взяли в щільне кільце водія «Лексуса», який закрився в авто і не виходив. Люди взялися за ціпки й каміння... Казали, що чоловік загиблої хотів пристрілити його на місці із власної рушниці, однак на допомогу підоспіла міліція.
Винуватець аварії, 43-літній підприємець із Чернівців, був настільки п’яний, що отримати від нього які-небудь пояснення було неможливо: він не міг ні зв’язати двох слів, ні самостійно вийти з машини.
Проти вже судимого чоловіка порушено кримінальну справу, і на нього чекає  покарання – максимальний строк – 10 років в’язниці. Хоча Чернівцями ходять чутки, що він займався контрабандою і возив товар з Рава-Русської митниці. Тому ніякого покарання, вважають чернівчани, може й не бути.  Адже із всіх резонансних ДТП за участю мажорів і бізнесменів (у результаті яких за останні два роки загинуло більше десяти чоловік) покарання понесли тільки двоє.
... Загиблу жінку, її сина й двох племінників поховали в неділю на  Хмельниччині, звідки вона родом. Сусіди загиблої жінки кажуть, що вона  була вагітна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую