ye-logo.v1.2

Танці для собак

Суспільство 1019

Волонтери притулку «Добро» провели благодійну акцію, зібравши біля тисячі гривень

Минулої суботи у центрі Хмельницького відбулася унікальна для нашого міста акція – під супровід молодіжних танцювальних колективів «Grupo Axe Cаpoeira Ukraina», «FreeFly» та його друзів волонтери притулку для бездомних тварин «Добро» збирали кошти для своїх підопічних.
«Ідея провести таку акцію прийшла до нас місяць тому, – каже волонтер Олена Голубнича. – Вірніше, зробити це нам запропонувала наша колега по притулку та учасниця гурту «FreeFly» Валюша Полякова».
За словами Олени, волонтери (а це, в основному, молоді люди від 18 до 27 років, до речі, з вищою освітою), працюють не лише в притулку. Вони підбирають на вулицях покалічених собак, цуценят, а нещодавно – в районі поліклініки №2, і підстреленого гицелями, єдиного вцілілого пса. Лікують, «ставлять на ноги», і улаштовують у добрі руки. Лише за останні три місяці волонтери врятували і знайшли хазяїв 30-м цуценятам.
«Собаки в нашому притулку утримуються в нормальних умовах, – каже Олена. – Будь-хто і в будь-який час може прийти і впевнитися в цьому. Тому  кошти ми збираємо не на харчі, як дехто думає, а на вольєри та будки, оскільки йде зима, і собак потрібно помістити у теплі приміщення. Адже, коли відкривали притулок, їх було 50, а нині – 107, – люди мало не щодня приносять собак, цуценят, а місць було мало ще минулого року».
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую