ye-logo.v1.2

Забудьмо про цифри. Головне – кохання!

Суспільство 1046

Бажаючих одружитися в день трьох «магічних» дев’яток виявилося не так вже й багато

Настала осінь, пора весіль. Цей рік пропонує нам дуже гарну дату: 9 вересня. Дійсно, щасливе поєднання цифр, та ще й тричі повторене.
Чимало закоханих бачать певну містику в тому, щоби одружитися саме цього дня. А от працівники ВРАЦСів (відділів реєстрації актів цивільного стану) ніякої містики в цій даті не бачать.
За словами заступника начальника відділу РАЦС по місту Хмельницькому Хмельницького міськрайонного управління юстиції Тетяни Доброріз, 9 серпня шлюб уклала 21 пара. «Це буде середа, будній день, тому це дуже гарний показник, – вважає пані Тетяна. – А от в минулому, 2008 році, цього дня не було жодної реєстрації».
Так само жодної реєстрації не було в міському ВРАЦСі 6 червня 2006 року, хоча це був вівторок, і всі бажаючі оформити шлюб могли це зробити.  
Колеги пані Тетяни у Старокостянтинові повідомили, що у них в районі не було жодної пари, яка виявила бажання одружитися саме в цей день: «А от в минулому році, зареєструватися 8 серпня попросили три пари».
Те ж саме у Чемерівцях, де зазвичай, реєструють 2-3 шлюби в день, 9 вересня жодної реєстрації не було.
У Шепетівці лише одна пара попросила зареєструвати шлюб саме в цей день. Хоча 8 серпня минулого року бажало одружитися три пари.  
А от у ВРАЦСі Кам’янця-Подільського на цей день призначено всього 6 реєстрацій. «Однак це досить мало, – сказали нам, – в середньому на день у нас припадає по 20-25, реєстрацій». Так що ніякого ажіотажу серед закоханих це «магічне» число не викликало.
На жаль, працівники ВРАЦСів не відстежують долю молодят, і не ведуть статистику, хто з пар, які одружилися у «щасливий» день розлучився, а хто – живе у мирі і злагоді. Проте, 7 липня 2007 року по всій країні (і не тільки) відмічався весільний ажіотаж. Однак, як показали дані, 80 відсотків шлюбів, зареєстрованих у той день, розпалися.  
Налаштуймося
на позитив
Зрозуміло, що красиві дати – сумнівна мода, і всі ці «щасливі» числа нічого не гарантують. Хоча астрологи запевняють, що все якраз і навпаки, і наше життя напряму залежить не лише від цифр, а й від зірок. А зірки говорять, що розташування планет цього дня «ставить під питання вірність, відповідальність, можливі також вимушені розлуки».
Крім того, китайські астрологи вважають, що в 2009 році, році Бика, щасливими для весіль будуть наступні дати:
Вересень – 12, 20, 26
Жовтень – 3, 16, 18, 25, 30
Листопад – 15, 21, 27
Грудень – 4, 13, 19, 25
9 вересня серед них немає.
Народний цілитель Лариса Кондратюк теж не в захваті від цієї дати і стверджує, що цифра 9 за нумерологією – число агресивне. «Якщо подивитися на тих, хто народився з 1900 по 1999 роки, – каже пані Лариса, – очевидно, що це дуже агресивне покоління. Революція, війни, голод, репресії, Афганістан… А якщо дев’ятку перевернути, отримаємо шістку, тобто, зло. В сукупності маємо зло та агресію. Крім того, в середині дев’ятки є нуль. Тобто, всі числа: 09.09.09 мають нуль. А той, хто одружується на нулях, не буде відмічений Богом, і на нього чекають болячки та невдачі».
Найкращими роками і датами для одруження, за словами пані Лариси, в цьому десятилітті були 5 травня 2005 року (05.05.05) та 7 липня 2007 (07.07.07). Адже, за нумерологією, п’ятірка дає силу, владу і гроші, а сімка – число від Бога.
Хоча, як каже Тетяна Доброріз, «красиві цифри допоможуть обов’язково». «Я впевнена, що шлюби, укладені цього дня, будуть щасливими і міцними. Адже молодята, призначаючи весілля саме на цей день, вклали в цю дату стільки позитивних емоцій! Вірячи в те, що щасливе число принесе їм щастя, благополуччя, вони цим самим налаштували лише на позитив, що як відомо,  дуже допомагає».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую