ye-logo.v1.2

Марія: «Я категорично проти гадання на дзеркалах»

Суспільство 1458

Вона вважає, що, в основному, дар цілительства та ясновидіння передається від діда-прадіда або ж з’являється після клінічної смерті… А всі ці «Школи магії» – обман. Адже той, хто щось уміє, ніколи не буде себе рекламувати і такси не встановлюватиме…
– Пані Маріє, як Ви ставитеся до того, що людина не в змозі обминути того, що їй судилося. Як це показано у фільмі «Пункт призначення», який нині демонструється в наших кінотеатрах.
– Звичайно, у кожного своя доля. Якщо людині не судилося загинути, скажімо в автокатастрофі, вона вийде з найжахливішої – з легкими подряпинами. Але якщо вона таки мала померти того дня, але якимось дивом не потрапила на місце можливої загибелі, довго їй не жити.      
От недавно писали в газетах про те, що двоє пенсіонерів (це було в якійсь європейській країні) на кілька хвилин спізнилися на літак, який через кілька годин розбився. Але коли через кілька днів пара поверталася додому, їхнє авто з незрозумілих причин вилетіло на зустрічну смугу і зіштовхнулося з вантажівкою...
– Кажуть, що пси можуть відчувати смерть господаря...
– Це вже давно відомо. Вони ще й можуть бачити його після того, як він помре. Одна жінка розповідала, що її собака протягом 40 днів після смерті її матері (яка, до речі, жила сама) йшов у куток, шерсть на ньому ставала дибки, і він гарчав, дивлячись в одне і те ж місце. Жінка його відганяла, але нічого не допомагало. Якби ж то вона сама щось бачила чи чула, а у тварин ніяких видінь не буває, вони реагують лише на те, що бачать і відчувають...
– Кажуть, що коли людина побачила привид, це – до біди.
– Звичайно, адже психічно здоровим людям вони показуються лише у крайніх випадках. Син моєї знайомої поїхав до бабусі в село. Якось, гуляючи з друзями,  хлопці не помітили, як почало сутеніти. А до села – далеко. Хлопчаки, щоб зрізати дорогу, пішли через пустир, і тут якийсь голос покликав місцевого хлопчика. Всі озирнулись, але нікого не побачили. Через кілька секунд знову почули голос, тільки вже збоку. Глянувши туди, в метрах у двадцяти від себе, діти побачили височенну жіночу фігуру в чорному, яка висіла в повітрі. Вони настільки злякалися, що помаленьку позадкували від видіння.  Наступного дня всі троє захворіли, а той, кого вона кликала, ледь не помер. Його врятувало лише те, що він не обізвався до привида. Син моєї знайомої постраждав найменше: як він розповідав, видіння було таким жахливим, що він одразу ж відвів очі.
Коли через кілька днів діти все-таки розповіли дорослим про зустріч на пустирі, виявилося, що на тому місці, де дітей перестрів привид, кілька місяців тому покінчила життя молода жінка – сусідка хлопчика, якого вона кликала.
– Але ж є багато випадків, коли привиди виступають у ролі помічників,  попереджаючи про небезпеку...
– А є таке, що самі просять нас про допомогу. В однієї жінки померла дочка. Через якийсь час після смерті, матері наснився сон, в якому донька просила її взяти фату, вийти в певний час на польову дорогу, відрахувати двадцяту машину і передати фату хлопцеві, який буде за кермом. «Я виходжу заміж», – посміхаючись сказала дівчина. 
... У визначений час жінка вийшла на дорогу і зупинила двадцяту машину. З вантажівки вийшов хлопець у військовій формі, якому жінка розповіла все. Солдат взяв фату, відкрив кузов, а там... стояла труна. Хлопець поклав у неї фату і поїхав до місцевого цвинтаря. Жінка поцікавилася, кого ховали того дня в цьому селі, виявилося – молоденького солдата. З ним її доньку і обвінчали, але вже в іншому світі.
– Кажуть, що нерідко біля людини, яка має померти, можна побачити чорну тінь...
– Так, це Вісник смерті. Зазвичай, він являється у чорному балахоні з косою в руках. Мені часто доводилося чути розповіді про те, як його бачили в головах у помираючого. Хоча є люди, які стверджують, що Ангел смерті врятував їм життя. Один чоловік випав із четвертого поверху. Все відбувалося так швидко, що він не встиг розгледіти свого рятівника, але добре запам’ятав голий череп під чорним капюшоном. Вже долітаючи до землі відчув, як його щось підхопило і м’яко поклало на траву. Згадайте дивовижні історії про те, як люди (навіть маленькі діти) падали з висоти, залишаючись при цьому цілими та неушкодженими.     
Ще один чоловік розповідав, як провалився в ополонку. Довго протриматися не міг, одяг та взуття набрякли і тягли на дно. І тут він побачив фігуру в чорному, яка простягнула до нього свою косу – ручкою вперед, і витягла з води. До речі, чоловік навіть не застудився.
– Кажуть, що часто у дзеркалах, особливо старих, можна побачити і Вісника смерті, і ще багато страшних речей.
– Так, адже недарма дзеркало є невід’ємним атрибутом чорної магії. Саме в дзеркалі викликають образи померлих, перед ним ворожать, поробляють... Адже дзеркало – це двері в потойбічний світ, і саме тому в домі, де хтось помер, завішують всі дзеркала. Тому з дзеркалом потрібно поводитися обережно, адже воно зберігає образи людей, які будь-коли дивилися в нього. (А уявіть собі, що береже в собі старовинне дзеркало! Тому не раджу захоплюватися раритетними речами). Саме тому не можна ставити дзеркало навпроти ліжка, на якому ви спите. Щоночі воно  відбиратиме у вас енергію, і вранці ви прокидатиметеся розбитими, тому і постарієте раніше. Взагалі дивіться в дзеркало якомога рідше, особливо якщо ви хворієте. Старим людям взагалі не варто підходити до дзеркал, оскільки вони  віднімають енергію, якої у стариків і так мало.
Ніколи не можна дивитися в дзеркало вночі, особливо при слабкому освітленні, – там можна побачити не зовсім приємні образи. Дивлячись на них, ви підживлюєте їх своєю силою, що допоможе їм вийти із дзеркала.
Щодо гадання на дзеркалах – я категорично проти, оскільки це може  привести до біди: інколи, враховуючи кількість свічок, дзеркал, дати, коли проводиться ворожіння, може скластися містичне сполучення цифр, підсилене заклинаннями, і тоді людина викличе із дзеркала такі сили, боротися з якими буде не під силу навіть монахам та професійним екзорцистам.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую