ye-logo.v1.2

Хочете причарувати кохання?

Суспільство 23003

«Будь ласка, але краще робити це в п’ятницю», – стверджує знахарка із Хмельницького Ольга

Скільки існував світ, стільки людство й турбувало питання – як домогтися  кохання представника протилежної статі. Особливо, якщо обранець не відповідає взаємністю. І завдяки цьому різноманітними відьмами, чаклунами та ворожками зібрано неймовірну кількість «рецептів кохання». Найпростіші з них нам повідає хмельницька знахарка Ольга:
«Перш за все, хочу сказати, що таке приворот. Це – дія, спрямована на придушення волі коханої людини. Тому з упевненістю можу сказати, що «білих» приворотів не існує, навпаки, це - порча, яка обов’язково викликає  порушення здоров’я «жертви», проблеми в особистому житті та в діловій  сфері. Сильний приворот, особливо із застосуванням цвинтарних атрибутів, може взагалі відправити об’єкт кохання у «кращий світ».
Тому розкажу про найпростіші і найбезпечніші способи привороту. Найголовніше, всі ритуали потрібно проводити у певний час.
Якщо ви хочете причарувати людину, то робіть це тільки під час наростаючого місяця. Спадаючий місяць, навпаки, є ідеальним періодом для  ритуалів, пов’язаних із позбавленням від негативу та тих, кого ви більше не хочете бачити поряд».
Пані Ольга стверджує, що дні тижня мають велике значення при проведенні таких ритуалів. Адже кожен день тижня керується певним небесним тілом, тому й для кожного з них підходять свої ритуали. В понеділок, для прикладу, проводять ритуали по захисту, для зміцнення здоров’я, особливо, жіночого. Вівторок – найкращий день для зміцнення влади та процвітання. Середа відповідає за бізнес, четвер – за владу та успіх. А от п’ятницею керує Венера, яка відповідає за кохання та родину. Субота відповідає за обставини (а ми всі від них залежимо), неділя - за лідерство, багатство, процвітання та  вдалий початок усіх справ і успіх.
Отож ритуали для приваблення кохання (повторимось, найпростіших і найбезпечніших) краще проводити у п’ятницю.
«По-перше, чарам піддаються не всі, - каже пані Ольга. – Якщо у вашого коханого сильний  родовий захист, ви можете чарувати його хоч кожен день, толку не буде ніякого. По-друге, якщо ви захотіли кохання з красенем із сусіднього під’їзду чи бізнесменом, якого побачили на прийомі, у вас теж нічого не вийде. Вони допомагають лише тоді, коли коханий трохи охолов до вас, або коли у ваші стосунки втрутилась третя особа.
Отож візьміть мотузочку та волосся людини, яку хочете причарувати. На мотузці зав’яжіть 13 вузлів і вплетіть волосся людини зі словами: «Да будет крепка любовь твоя ко мне, (ваше ім’я), как узлы эти крепки! И не сможешь ты воспротивиться воле моей! И будешь любить меня до самой смерти! Такова моя воля!».
Ще один спосіб. Візьміть дві воскові свічки, скрутіть їх разом, при цьому кажучи: «Как эти свечи свиты вместе, так и мы с тобою будем свиты».
Потім запаліть їх перед іконою і скажіть: «Я не свечу зажигаю, а душу и сердце зажигаю раба (його ім’я), по мне, рабе (ваше ім’я ), навсегда».
Для причаровування можна скористатися фотографією коханого.
Станьте на фотографію лівою п’ятою босої ноги і прочитайте 12 разів: «Лик твой со мной, под пяткой моей гладкой. Так бы раб (ім’я) при мне век по веку жил, обо мне страдал и тужил, от ноги моей никуда не отлучался, ни на день с моим образом не расставался». Перед тим як виконати ритуал, необхідно постити три дні.
Ще один ритуал з фотографією. Читати вранці, вдень і ввечері (доки коханий не повернеться) на фотографію: «Ахти, раб Божий (ім’я) жить без своей тени не может, тоски по мне, рабе Божьей, не превозможет. Ходи запинайся, от тоски задыхайся. Как солнце идет по небу, так и ты иди по всякой дороге ко мне, Божьей рабе (ваше ім’я). Аминь».
Проте, якщо в коханого хворе серце, у нього можуть бути серйозні проблеми. 
Ось ще один ритуал, який допоможе викликати об’єкт кохання. Встаньте на поріг обличчям в кімнату, обіпріться руками об одвірки і тричі прочитайте: «Вызываю к себе на порог раба Божьего (ім’я). Как сей порог под моими ногами, косяки под моими руками, так и ты, раб Божий (ім’я), под моей волей ходишь. Раб (ім’я), иди ко мне, иди ко мне! Аминь».

Погано спите? Вас причарували...
Пані Ольга стверджує, що будь-яка людина сама, без допомоги знахарів, може дізнатися, чи не потрапила вона під дію привороту. Виявляється, у  чоловіка (адже, в основному, причаровують їх) зникає інтерес до всього, для нього просто перестають існувати інші жінки (в тому числі й власна дружина). Проте, після сексуального контакту з тим, хто його чарував, він почувається спустошеним, розбитим. У таких людей  виникає ненависть до «об’єкта кохання» і одночасно відчуття, що життя без нього неможливе. З часом у них починаються неприємності на роботі і у взаєминах з людьми. Їх мучить депресія, відчуття «каменю у грудях». Вони швидко стомлюються і погано сплять.
В одруженого чоловіка раптово виникає повна байдужість до дружини й  дітей. А в його дружини відбувається різке погіршення здоров’я, вона часто губить прикраси, дрібні речі, вдома починають ламатися електроприлади,  зупинятися механічні годинники... У вкрай важких випадках стаються  трагедії, з’являються хвороби, божевілля та спроби самогубства.  

Розплата  по-чорному
Зрозуміло, що жінка, яка це робила, не залишиться безкарною. Тому знахарка застерігає жінок не користуватися порадами «розумних» книжок, які докладно розповідають про ось такі методи: «У ніч, коли не видно місяця, прийдіть на могилу, візьміть фото коханого і закопайте на могилі з таким же ім’ям прямо перед пам’ятником. А далі - слова, з якими треба це робити. «Уявіть, що доброго можна зробити з наговором, в якому є слова: «...щоб в пеклі тобі померлий (ім’я) горіти, а (ім’я коханого) без мене померти», - каже пані Ольга. - Наслідки можуть бути які завгодно - це і рак матки, і хвороба, яка прикує до ліжка, можуть постраждати і діти. Ну і чоловік, якому побажали такого «добра», довго на цьому світі не затримається, тому що це - стовідсоткова порча.
Існує справді сильний ритуал під назвою «Чорне вінчання». І до мене часто приходять з проханням провести його. Таких я одразу відправляю, оскільки цей ритуал із числа чорної магії. Проводиться він уночі на кладовищі на могилі подружжя, похованого поруч. На могилу кладуть фото своє і  чоловіка, якого причаровують, читають спеціальний текст, а потім за  допомогою чорної свічки ці фото спалюють. Ті, хто робив цей обряд, розповідали, що після цього з кладовища не так то й легко вийти: їх кликали, хапали за руки, одяг... 
До мене приходила жінка, донька якої зробила такий обряд. Після того, як від неї пішов чоловік, подруга порадила зробити «Чорне вінчання». Вона й зробила, за що і розплатилася по-чорному. Щастя тривало лише рік. У сім місяців вагітності в жінки почалися пологи, розродитися вона не змогла і  померла на операційному столі. Причарований чоловік не прожив без неї і до 9-ти днів й повісився. Найбільше жінку налякало те, що коли ховали її зятя, вона помітила, що їх могила була паралельна до тих, на яких її донька палила фотографії. Лише через дев’ять рядів.
Справа в тому, що ніколи не відомо, як померло подружжя, на могилі якого робиться вінчання. Можу припустити, що в цьому випадку жінка померла при пологах, а потім і її чоловік. Те саме сталося і з молодою парою.
Правда, не завжди подібні ритуали закінчуються смертю. У легшому випадку людина, яка це робила, стає одержимою, що рівносильне прокляттю. У неї руйнується все життя і, перш за все, здоров’я.
Так що при бажанні можна спробувати все, але назад дороги вже не знайти».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую