ye-logo.v1.2

Фізичне тіло та техніка його безпеки

Суспільство 3274

Як ми уже писали, людина — це комплекс енергій різної щільності, який складається з семи категорій.

 Продовжуючи тему, розповімо про кожну з них. І почнемо з фізичного тіла.

Чим вище свідомість людини, тим делікатніше вона веде себе у фізичному просторі. Майстер карате може пройти підлогою яка скрипить так, що не ворухнеться жодна дошка. Спритність дає можливість “не залишати слідів”, тобто не порушувати в навколишньому середовищі низьких вібрацій, які можуть вступити в резонанс з неякісними конструкціями матеріального плану і не провалитися вниз та не понівечитися.
Перше правило — йти по життю обережно, не порушуючи гармонію.
Друге правило — свідомо виконувати кожну дію, тоді вона стане досвідом, що дасть гарантію вашій безпеці. Люди, які живуть несвідомо весь час, наступають на одні й ті ж граблі.
Культурна поведінка на фізичному плані — важливе мистецтво, якому окремим людям та людству в цілому треба навчитись практично по-новому. Переходити вулицю на зелене світло — це означає не створювати перешкод на життєвому шляху. Ті люди, які йдуть по цьому шляху, як “слони”, не тільки самі зіштовхуються з перешкодами, а й травмують інших.
Таке стається з людьми, які знаходились до певного часу в обмеженому просторі, а потім потрапили на свободу і хочуть її відразу підкорити. Або ж з людьми, які звикли до безмежного простору і потрапляють в малий, обмежений, де не можуть відразу адаптувати свої звички.
Тіло звичайної людини — це жорсткі шарнірні вузли. Тіло, яке рухається, задіює всі м'язи та сухожилля, стає м'яким, еластичним та спритним.
Зазвичай під словом “фізкультура” розуміють тільки рухи в якомусь певному комплексі, часі та будівлі. Проте фізична культура — це майстерність обходити рухомі і нерухомі об'єкти матеріального світу протягом існування. Кожен предмет та істота має свій конфігураційний простір. Не зареєстровано випадків, коли дорослі тварини гинули від неуважності: впали з дерева чи потонули (хіба що при катаклізмах). Це тому, що вони знайомі з принципом природи “народжений повзати, літати не може”, а людина може колись і знала, але забула.
До прикладу, якщо ви перший день прийшли на роботу одягнуті не по дрескоду та ще й без дозволу взяли чужу чашку, ви теж порушили конфігурацію простору. Якщо ви хочете вписатись в будь-який простір, вам необхідно навчитись змінювати конфігурацію свого простору, зменшувати або збільшувати його.
Відмова від узгодженого становища вашого тіла з навколишнім середовищем, тобто світом, веде до розбалансування частин тіла та органів. Щоб навантажити дрібні мускули та сухожилля, робіть нахили тіла вперед, не згинаючи колін з розворотом вліво та вправо. Недостатня узгодженість сухожилль — головна причина розривів при падінні. Рухи, які збільшують ефірне тіло, відчуваються як приємне навантаження, після чого в суглобах з'являється тепло. Людині потрібно не тільки ходити, але й бігати.
Проте, жоден комплекс вправ не є панацеєю від хвороб. Найкраще рухатися у відповідності і узгодженості з природним ландшафтом. Коли людина відчуває перевантаження, вона не виробляє ефіру, а навпаки використовує його. На цьому побудований великий спорт. Спортсмени працюють з великим перевантаженням і їхній організм починає забирати енергію ефіру не тільки з м'язів, але й з усього організму.
Менш очевидним, ніж перевантаження, є нерухомий спосіб життя. Тут компенсація ефірної енергії йде за рахунок їжі, яка накопичується.
Універсальний рецепт — це рух, але помірний, бо тільки на межі великих і малих навантажень існує золота середина для нормального існування фізичного тіла людини.

Любов ДЕМИДАС, астролог.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую