ye-logo.v1.2

Дорослих дивує милосердя підлітків,

Суспільство 1228

які вже близько року відвідують дітей у дитячому будинку: приносять солодощі, співають пісні під гітару та грають з ними в різні ігри

Про Олександра Дзюбу, чотирнадцятирічного підлітка, дізналася випадково. Виявляється, хлопець, окрім занять спортом та читання книг, у вільний час разом з товаришами-однолітками відвідує маленьких сиріт у дитячому будинку. Причина візитів – бажання хоча б якось показати, що не всім начхати на долю сиріт.
«Коли я вперше прийшов, мене назвали татом, а дівчину, що була з нами, – мамою. Від цього серце у грудях стиснулося, а на очі наверталися сльози, – каже Сашко. –  Мої друзі почали ходити до дитбудинку ще взимку, до них я приєднався на початку літа.  Разом ми складаємося кишеньковими грішми, купуємо солодощі, беремо гітару та прямуємо до сиріт. Діти вже звикли до наших відвідин і з нетерпінням на нас чекають».
За словами хлопця, вихователі дитячого будинку одразу запитали, з якої вони організації, та були дуже здивовані, почувши, що це власна ініціатива, і ніхто їх сюди не направляв. Розважаючи малечу, хлопці співають різні пісні – від дитячих «Про коника-стрибунця» до творів відомих груп «Сплін» та «Кіно», але репертуар підбирають веселий.
Про візити Сашка знають його однокласники, які теж мають бажання долучитися до благородної справи. «Ми хочемо залучити якнайбільше небайдужих людей, щоб приділяти більше уваги таким дітям. Вважаю, що таку справу необхідно продовжувати, і ми плануємо передавати естафету молодшим школярам, аби не переривати те, що розпочали», – ділиться планами Сашко Дзюба.
Мати хлопця, Олена Дзюба, підтримує прагнення сина допомогти сиротам: «Люди у наш час холодні, жорсткі. Стає моторошно від їхньої байдужості до того, що відбувається навколо. Багато хто ладен поспівчувати та допомогти, але ... на словах. До реальної справи мало у кого руки доходять. А наші діти своїм прикладом показують, що можуть не тільки сидіти за комп’ютером та грати у відеоігри, але й займатися дорослими справами».
Сашко захоплюється грою на гітарі, займається спортом – регбі та рукопашним боєм, читає науково-фантастичну літературу. Незважаючи на свій юний вік, він вже має сформовані політичні погляди: вважає ідеї КПУ правильними та мріє про вступ до комсомолу. У майбутньому хлопець хоче пов’язати своє життя з психологією або соціальною педагогікою.


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую