ye-logo.v1.2

Дід Мороз прийматиме маленьких хмельничан щодня (ФОТО)

Суспільство 2862

Біля кінотеатру імені Т. Шевченка запрацювала гостина бороданя.

 Хмельницький Дід Мороз приймає відвідувачів у казковому дерев’яному будиночку, що розташувався під новорічною ялинкою. Він сидить на троні, біля маленької ошатної ялинки, стіни прикрашені дитячими малюнками та старовинним годинником.
Усі охочі можуть завітати у гостину, розказати дідусю віршик, заспівати чи станцювати, і отримати за це подарунок. Також можна принести Діду Морозу лист із побажаннями, і він затвердить його, поставивши спеціальну печатку.
“Жодна дитина не вийде звідси без подарунка, - пообіцяв Дід Мороз. - Але і я захочу у відповідь подарунок — віршик чи пісеньку”.
Дід Мороз із Снігуронькою прийматимуть відвідувачів щодня до 12 січня, у будні — з 16 до 19 години, у вихідні — з 13 до 18 години. Казкові герої будуть у своїй гостині і в Новорічну ніч.
“Тут буде гарна святкова дискотека. І я буду розважатися, і усіх хмельничан запрошую!”, - сказав Дід Мороз.

Під час урочистого відкриття резиденції Діда Мороза казкові герої разом з дітлахами водили хороводи, співали і танцювали, розгадували загадки і веселилися на славу. У перший же день на прийом до бороданя вистроїлася чимала черга хмельничан з маленькими дітьми.

 

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую