ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Колективу прокуратури Хмельницької області представлено нового керівника

Суспільство 5994

Сьогодні заступник Генерального прокурора України Михайло Гаврилюк представив колективу прокуратури Хмельницької області керівника – старшого радника юстиції Руслана Мартиненка.

Михайло Гаврилюк охарактеризував новопризначеного прокурора області як принципового професіонала та вмілого організатора. Окрім того, він наголосив на першочергових завданнях, які сьогодні покладено на органи прокуратури. Це, зокрема, скоординована діяльність усієї правоохоронної системи для збереження законності та правопорядку, посилення протидії корупції, недопущення проявів сепаратизму, забезпечення додержання конституційних прав громадян, особливо у соціальній сфері, а також дієвого нагляду за дотриманням законів органами місцевої влади і самоврядування.

У свою чергу Руслан Мартиненко подякував за довіру та запевнив, що спільно з колективом прокуратури Хмельниччини докладатиме усіх зусиль до забезпечення правопорядку у регіоні та укріплення авторитету органів прокуратури.

Довідково: Мартиненко Руслан Миколайович народився у 1970 році на Шепетівщині. В органах прокуратури працює 18 років. Обіймав керівні посади у прокуратурах Хмельницької та Рівненської областей. Перед призначенням був першим заступником прокурора Хмельницької області.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую