ye-logo.v1.2

Деяких вулиць тепер не впізнати

Суспільство 942

У Кам’янці-Подільському підготовлено проект перспективної програми будівництва та реконструкції транспортної мережі міста з відповідною інженерною інфраструктурою. Для його здійснення влада обіцяє залучати зовнішній фінансовий ресурс, оскільки стотисячне місто саме неспроможне справитися із цим важливим завданням. Вулиці старовинного Кам’янця багато десятиліть правлять за об’їзну дорогу для транзитного транспорту, якого щодоби проходить до 30 тисяч одиниць, в тому числі і «важковаговики». Отож дорожнє покриття після кожної зими виглядає як місячний ландшафт.
 Цьогоріч улітку ремонтних робіт вже виконано на суму понад сім з половиною мільйонів гривень. Причому, політика місцевої влади така: ремонтувати якісно, щоб не повертатися на це місце років сім. Суттєву підтримку отримало місто від уряду. Обіцяли 20 мільйонів, але відбулися кадрові зміни в уряді, і сума надходжень зменшилася. Та ка-
м’янчани розуміють: у час кризи і скромніше фінансування дуже вагоме. Подяку владі за якісний ремонт доріг висловили перевізники: деяких вулиць вони спочатку навіть не впізнали. По закінченню кризи, каже міський голова Анатолій Нестерук, влада нарешті  випустить місцеві облігації, кошти від продажу яких допоможуть  за рік-два позбутися всіх дорожніх проблем. Мінфін дав «добро» на випуск цінних паперів, але банки, які до кризи мали намір купити їх, нині просять великі проценти. Доведеться зачекати до стабілізації економічної ситуації.


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую