ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Соціально-культурний центр “Сорока” - місце, де кожен може себе проявити

Суспільство 4638

Хмельничани організували новий простір для творчості, освіти і розвитку.

У соціально-культурному центрі “Сорока” влаштовують музичні концерти, художні виставки, наукові лекції, обмінюються книжками та фенічками, показують “розумне” кіно, прищеплюють екологічну свідомість.
“Це місце, де кожен може проявити власну суспільну ініціативу, поділитися творчістю чи знаннями, надихнути інших. Це місце не для розваг, а для зібрання людей за інтересами, де вони можуть знайомитися, обговорювати ідеї, створювати художні колективи чи громадські ініціативи”, - розповідає знана у Хмельницькому і за його межами народна майстриня Катерина Пяста, яка разом із чоловіком Костянтином Лебедем, матір'ю Тетяною Паньковою (яка, до речі, є автором ідеї) та іншими однодумцями розвиває центр.

Стільчики для обіймів.


Приміщення “Сороки” поділено на три частини: місце для проведення зустрічей, магазин хенд-мейду, де продаються вироби майстрів з різних куточків України, а отримані кошти залучаються на розвиток закладу, і майстерня, де усіх охочих навчатимуть різним ремеслам та видам творчості.
Важлива складова — розвиток екологічної культури у хмельничан. У “Сороці” показують відповідні фільми, збирають ПЕТ-пляшки, щоб зробити з них пуфи для сидіння, реставрують старі стільці і лавки. Окрасою центру є дерево зі... сміття, яке “сороківці” зробили самотужки.

Гніздо з іграшками.


Приділяють увагу тут мистецтву і науці. Проводилися музичні джеми, художні виставки молодих митців, концерти як хмельницьких гуртів, так і гостей, лекції з астрономії, у планах — з економіки та розвитку бізнесу.
“Кожен, хто відвідає “Сороку”, може запропонувати власну ініціативу чи проект, а всім гуртом можна окреслити рамки та втілити у життя”, - каже Катерина.

У "Сороці" можна принести феньку чи значок і поміняти його на інший.


“Сороківці” планують створити клуб матерів і дітей, проводити лекції з дошкільного розвитку дітей, театралізовані дійства для малят. 16 квітня відбудеться перша зустріч з психологом, яка розповість про основні методи виховання дітей.
“Дуже хочеться щось організувати і для літніх людей, наприклад, танцювальний клуб, адже вони дуже часто позбавлені спілкування. Але поки що приміщення не дозволяє”, - каже Катерина.
А поки що можна відвідати:
16 квітня — клуб "Мама-Сорока" о 17.00, зібрання художників і дизайнерів з приводу створення вуличних арт-об'єктів (початок о 20.00, вхід вільний);
19 квітня — виступ хмельницького гурту “Синтез ДНК” nf джем-вечір “Лабіринт імпровізацій” (початок о 19.00, вхід — 20 грн.);
20 квітня — кіноклуб (початок о 19.00, вхід — 10 грн.).
Соціально-культурний центр “Сорока” розташовується за адресою: вулиця Кам'янецька, 50 (будинок за зупинкою навпроти тюрми, вхід з двору).
В інтернеті стежити за заходами у “Сороці” можна на сторінці: http://vk.com/sorokaskc.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую