ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Червонюка попередили: адвокати “прогулюватимуть” слухання — отримає безкоштовного захисника

Суспільство 4276

Апеляційний суд Хмельницької області задовольнив прохання сина депутата обласної ради, але попередив, якщо його адвокати й надалі ігноруватимуть засідання Феміди, то обвинуваченому нададуть державного правозахисника.

У четвер, 24 квітня, обласний апеляційний суд повинен був вперше провести слухання у справі Дмитра Червонюка, якому Хмельницький міськрайонний суд призначив покарання у чотири роки ув'язнення з випробувальним терміном в один рік та позбавив права керувати автомобілем на три роки.

З'явилися усі, окрім двох адвокатів сина депутата обласної ради: Павла Луцюка та Володимир Бекалюка — один на судовому слуханні у Чернігові, інший же хворіє. Тому обвинувачений Дмитро Червонюк та третій його захисник Вадим Кащенко попросили перенести слухання на інший день. Прокурор не став заперечувати, як і адвокат Крушельницьких.

“Чи відкласти розгляд справи? На розгляд суду, але я би не хотів, аби відкладалося на пізніше, адже я літаю з Барселони. Тепер мені потрібно повертатися назад, а потім знову летіти на суд”, - зауважив батько загиблого Анатолій Крушельницький.

“Підтримую думку. Попередні інстанції також опиралися на адвокатів, але у нас один адвокат, а у них аж троє”, - обурилася Валентина Крушельницька.

Цього разу апеляційний суд взяв сторону Дмитра Червонюка і переніс слухання на 11-у годину 16 травня.

“Враховуючи, що це перше засідання, колегія суддів його відкладе, але, я вас хочу попередити, якщо на наступне судове засідання хтось з ваших адвокатів не з'явиться, неважливо чи Луцюк, чи Бекалюк, якого я ніколи не бачила, чи Кащенко, у вас їх є аж троє, потерпілі правильно говорять. Суд апеляційний буде продовжувати розгляд справи за відсутності тих адвокатів, яких не буде. З'явиться Кащенко, а тих двох не буде, будемо розглядати справу з одним Кащенком. Якщо Кащенко не з'явиться на судове засідання, то суд вам забезпечить іншого захисника. Більше з цих підстав суд розгляд справи відкладати не буде. Ви мене зрозуміли? - звернулася до обвинувеного Дмитра Червонюка суддя Апеляційного суду Хмельницької області Інна Вітюк. - Я вас офіційно під звукозапис попередила. На наступне судове засідання, будьте ласкаві, забезпечте явку своїх захисників. Якщо вони не мають змоги з'явитися, наймайте інших захисників. Не маєте можливості найняти інших захисників, вам їх безкоштовно забезпечить суд, але більше у нас таких питань виникати не буде.”

Нагадаємо, що своїм попереднім рішенням Апеляційний суд Хмельницької області залишив Дмитра Червонюка “на волі”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую