ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

Танці для тих, кому за... Душі — задоволення, тілу — користь

Суспільство 2168

Дім танцю “Латинич” доводить, що танцювати можна у будь-якому віці.

 Адже тут успішно функціонує група для людей літнього віку, більшість учасників якої — пенсіонери. Танцюристи вивчили повільний вальс, фокстрот та румбу. Зараз опановують ази віденського вальсу і танго. Для них це не лише гарна можливість розім'яти м'язи та навчитися чомусь новому, а й нагода розширити коло спілкування та підняти настрій.
“Танцями можна займатися як спортом, а можна — як дозвіллям. Старші люди якраз приходять більше за спілкуванням і задоволенням, - розповідає керівник ДТ “Латинич” Олексій Сорокін. - Адже коло позитивного спілкування у них часто обмежене, зате негативного вистачає: посварився у черзі, проїхав у переповненому тролейбусі... У танцях вони знаходять друзів, розуміють, що цікаві комусь, жартують”.
Окрім задоволення, танці приносять ще й користь здоров'ю: правильне навантаження на хребет, формування м'язового корсету, який допомагає тримати поставу та бути струнким, стабілізація тиску, позитивний вплив на кровоносну систему. Крім того, заняття знімають втому та психологічно розвантажують.
Від співпраці неабияке задоволення отримують не лише підопічні, а й тренер.
“Під час занять панує дуже добра енергетика. Це не робота, а задоволення, - ділиться враженнями хореограф. - Коли працюєш зі старшими людьми, розумієш, що немає якоїсь прірви між поколіннями, що у них такі ж інтереси, проблеми та емоції”.
Орієнтовно наприкінці травня на танцюристів чекає справжній середньовічний бал. Для його підготовки “Латинич” залучає експертів із старовинних танців.
Танцюристи пройдуть необхідний інструктаж: навчаться правильно рухатися, запрошувати на танець, приймати запрошення або відхиляти його. Дрес-код буде не надто суворим, зате поведінка учасників балу має бути бездоганною.
“Ми запрошуємо не тільки жителів “Латинича”, а й усіх охочих поринути у вишукану атмосферу Середньовіччя. Можливо, хтось надихнеться прикладом своїх друзів і забажає долучитися”, - каже Олексій Сорокін, який вважає, що у кожному танцювальному клубі мають бути подібні пільгові групи для літніх людей.
До речі, Дім танцю “Латинич” втілює у життя різноманітні благодійні проекти. Наприклад, у рамках акції “Сонце для всіх” “латиничі” та їхні друзі відвідують дитячі будинки, куди привозять подарунки та корисні речі, а також навчають дітей творчості, і не лише танцям, а й рукоділлю, музиці тощо.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую