ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

У Кам’янці військові ліцеї країни визначають сильнішого

Суспільство 6044

У Кам’янець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою у вівторок, 3 червня, стартувала V Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладних видів спорту.

Участь у Спартакіаді беруть 15 команд майбутніх захисників Вітчизни з багатьох куточків України. Зокрема, командою з семи юнаків представлений і Севастопольський військово-морський ліцей, який нині функціонує у складі Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

За програмою триденної Спартакіади учасники збірних команд змагатимуться у підтягуванні на поперечині, у бігу на 100 і 3000 метрів, у плаванні, в подоланні смуги з перешкодами, стрільбі з пневматичної зброї та перетягуванні канату.
Крім того, учасники Спартакіади матимуть змогу відвідати музеї Кам’янця-Подільського, познайомитися з видатними пам’ятками його архітектури, цікавими історичними місцями старовинного подільського міста.
“Ми пишаємось тим, що Всеукраїнську спартакіаду вп’яте приймає саме Кам’янець-Подільський. Першими у 2010-му естафету розпочали Луганчани, потім Запоріжжя, Севастополь, Луцьк, і тепер ми. Я запевняю всіх, що Кам’янець-Подільський ліцей прийме цю естафету гідно і гордо пронесе її у 2015-й рік”, – наголосив начальник ліцею полковник Олександр Рощук.
Крім того, протягом трьох днів начальники усіх 15-ти ліцеїв спільно з представниками Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Департаменту військової освіти та науки Міністерства оборони України проведуть семінар-практикум на тему «Актуальні питання управлінської діяльності, навчально-виховної та профорієнтаційної роботи у військових ліцеях та ліцеях з посиленою військово-фізичною підготовкою».
Фінішує Спартакіада 5 червня. Тоді і стануть відомі переможці як у командній, так і в індивідуальній першостях.

Андрій Агєєв.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую