ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

ЄС дасть мільйон євро на боротьбу із безробіттям (ВІДЕО)

Суспільство 2141

Хмельницька область виграла грант Європейського Союзу.

Представництво Європейського Союзу в Україні провело конкурс серед усіх областей нашої держави щодо впровадження грантового проекту “Створення сучасної моделі розвитку регіонального ринку праці”.

Як виявилося, Хмельниччина підготувала найкращу з-поміж усіх заявку на реалізацію грантового проекту.

“Завдання органів влади щоб ринок праці та його управління були більш ефективними. Наразі ми на стадії переговорів, але Хмельницька область отримає близько одного мільйону євро грантової допомоги, розповідає керівник сектору регіонального та місцевого розвитку Представництва Європейського Союзу в Україні Домінік Папенхайм. Проект, який реалізовуватиметься, не буде фінансуватися повністю нами. Одна із умов це співфінансування.”

Єс виділить кошти безпосередньо в обласний бюджет, з якого вже гроші виділятимуться на реалізацію проекту. Попри таку схему, іноземний партнер контролюватиме їхнє використання. Грантовий проект на Хмельниччині реалізовуватимуть протягом двох років.

"Ми працюємо за Європейськими правилами, а Хмельницька область за українськими. Це дещо проблематично поєднати. Кожного року проводитиметься аудит, приїжджатимуть смостерігачі, які оцінюватимуть реалізацію проекту. Окрім того, контролюватимуть процес і самі органи влади, пояснює Домінік Папенхайм.

Договір між обласною державною адміністрацією та Представництвом Європейського Союзу поки не підписаний, хоча іноземні делегати залишилися задоволеними зустріччю із представниками влади.

"Кошти будуть використані на організацію та проведення тренінгів з відкриття власних справ, як держслужбовцям зацікавити людей працевлаштовуватися, як створювати робочі місця.  Договір ми підпишемо до кінця місяця. Про гроші мова поки не йде. Проект розрахований на два роки, і фінансування всіх проектів буде здійснюватися по мірі виконання зобов'язань", пояснила директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Світлана Лукомська.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую