ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Як витратили гроші, переказані українцями на армію

Суспільство 1958 1
infosmi.net
Фото: infosmi.net

Полковник Олег Хавронюк переконує, що чесно і прозоро.

Від багатьох людей чули: не переказуйте гроші на допомогу армії, бо невідомо, на що їх витратять, і чи не розкрадуть. А насправді, як витрачають благодійні внески? З цим запитанням ми звернулися до полковника, депутата Хмельницької обласної ради Олега Хавронюка.

«Переконаний, будь-яке питання можна повернути так, що воно викликатиме всілякі інсинуації, пересуди та й звичайні плітки. До тих пір, доки не буде чіткої відповіді на поставлене питання. Хочу навести конкретний документ за підписом виконуючого обов’язки Міністра оборони України генерал-полковника Михайла Коваля, який дасть можливість читачам зробити висновки з цього питання. Також хотів би додати, що виконуючий обов’язки міністра оборони України у неймовірно короткий термін за умови військового і напруженого політичного стану в країні зумів відновити боєздатність Збройних Сил України. І це лише початок великої роботи з відродження мобільної, надефективної, сучасної української армії по захисту Богом даної нам неньки України».

За даними Міністерства оборони, у якості благодійної допомоги до Збройних Сил України надійшло близько 128,7 млн. грн., у тому числі: 58,7 млн. грн. від юридичних осіб, 38,1 млн. грн. від фізичних осіб, 29,9 млн. грн. від мобільних операторів, 2,0 млн. грн. від обов’язкового продажу іноземних валют.
Зібрані кошти Міністерство розподілило на потреби армії, а саме: 7,7 млн. грн. придбання медикаментів, 3,5 млн. грн. придбання маскувальних сіток, 2,2 млн. грн. придбання засобів зв’язку та комплектуючих до них, 1,2 млн. грн. придбання топографічних карт, 3,0 млн. грн. планується придбання габіонів, навігаційних приймачів, бар’єрів безпеки, 111,1 млн.грн.  на закупівлю речового майна, а саме:

 

Тетяна ГРЕЧАНА.

 

Коментарі:

Олена 13.06.2014 19:43

ТЕ, ЩО СЛАВНОЗВІСНІ генерали З ПЕРШОГО ДНЯ МАЙДАНУ…ПО СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ….ВИТРАЧАЮТЬ ШАЛЕНІ ГРОШІ НА ВІТЕР !!!!!!! В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ Є ТАКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК . ТАК ОТ З ПЕРШИХ ДНІВ, КОЛИ ГОРІВ МАЙДАН… ВОНИ П О С П І Х О М БУДУВАЛИ ТА ВИТРАЧАЛИ ГРОШІ НА НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ ТАК ЗВАНІ АЛЕЇ СЛАВИ. ПРО ЦЕ ГОВОРИТЬ ВЖЕ УСЕ МІСТО.НА ТЕРИТОРІЇ АКАДЕМІЇ ЗА ОСТАННІ 5 МІСЯЦІВ ПОБУДУВАЛИ ( ПОСПІХОМ) 3 ( ТРИ) АЛЕЇ СЛАВИ ЯКІ БУДУВАЛИСЬ ТІЛЬКИ ДЛЯ ВІДМИВАННЯ КОШТІВ, ТОМУ ЩО ТА БУТАФОРІЯ !!!! НІКОМУ КРІМ ГЕНЕРАЛІВ НЕ ПОТРІБНА . Хлопцям , які там служать , соромно за це....КРІМ ТОГО, КОЛИ В МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЛЮДИ НА Хмельницькому МАЙДАНІ ЗБИРАЛИ будь -які КОШТИ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЗАКУПИТИ М А К А Р О Н И та ПЕРЕДАТИ ПРИКОРДОННИКАМ Ї Ж У, О Д Я Г, ГЕНЕРАЛИ НЕГАЙНО РОЗПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО ТРЕТЬОЇ АЛЕЇ СЛАВИ, НА ЯКУ СЬОГОДНІ як говорять вже ЗАТРАЧЕНО декілька сотен грн. По телевізору лунає прохання РЕКТОРА академії про матеріальну допомогу !!!! А будівництво йде і зараз ! Відкрито на очах у всіх... Люди в місті вже плюються.....бо бачать цей позор проїзджаючи біля училища. Вони будують так звані алеї слави поспіхом для того щоб відмити кошти. ГАНЬБА !!!! В Хмельницький приїзджала ЮЛІЯ ТИМОШЕНКО. Всі думали що вона зупинить цей позор!!!! АЛЕ НІЧОГО .перерізала червону стрічечку ..далі будують. ЛЮДИ В Хмельницькому плюються ...але ніхто нічого не каже, бо НІКОМУ !!!! ВСІ РОБЛЯТЬ ВИГЛЯД ЩО НЕ БАЧАТЬ ТА НЕЧУЮТЬ. ПРИКОРДОННИКИ на КОРДОНІ СПЛЯТЬ НА ЗЕМЛІ, НЕ МАЮТЬ БРОНИЖИЛЕТІВ, А В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ АКАДЕМІЇ - ГЕНЕРАЛИ яких там розплідник.... щодня займаються Бог зна чим, ПРИКРИВАЮЧИСЬ як не випуском так героїчними вчинками молодих хлопців на кордоні.ВІДМИВАЮТЬ ТА ВИТРАЧАЮТЬ КОШТИ НА мармурове КАМІННЯ та ПЛИТКУ ЯКІ ВСІХ ЖАХАЮТЬ та НЕ НЕСУТЬ ніякого сенсу…. БРИДКО НА ЦЕ ДИВИТИСЬ !!!!!! тому ВВАЖАЮ...ЦЕ.....http://ua.interfax.com.ua/news/general/208288.html СПРАВЕДЛИВИМ

МРІЮ ПРО ТЕ, щоб активісти майдану в місті Хмельницькому запитали Національну академію , РАЗОМ З ЇЇ ГЕНЕРАЛІТЕТОМ ...в обличчі генерала РАЙКО, генерала Калюжного, та багатьох інших, яким начхати на Бога , на чорта, та на самих людей , чи довго вони збираються таке виробляти !!! Вони ПРОДОВЖУЮТЬ БУДІВНИЦТВО вже котрої Алеї слави , ВЕЗУТЬ КАМІННЯ на ЦІЛКОМ БУТАФОРНІ пам'ятники... ЗАМИЛЮЮТЬ ЛЮДЯМ ОЧІ....та продовжують БРЕХАТИ.. .що все в них та на кордоні в повному порядку. Сіють квіточки, кладуть новеньки бардюрчики, та напевне ВВАЖАЮТЬ ЛЮДЕЙ ЗА ДУРНІВ, бо самі СПАСАЮТЬ СВОЇ ШКУРИ ....

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую