ye-logo.v1.2

У Хмельницькому формують спецпідрозділ для АТО

Суспільство 6804 1
pravda.lutsk.ua
Фото: pravda.lutsk.ua

Спеціальний підрозділ міліції особливого призначення «Богдан» обласного управління МВС відправлять воювати у східні регіони України.

«Наказом Міністра внутрішніх справ України у Хмельницькій області розпочато формування спецпідрозділу міліції Богдан. До його складу зараховуються лише добровольці віком від 19 до 45 років, які виявили бажання взяти участь в антитерористичній операції у східних областях України», розповідає радник начальника управління МВС України у Хмельницькій області Олександр Дремлюга.

Підрозділ проходитиме навчання на базі Центру профпідготовки обласного управління МВС і нестиме службу по охороні громадського порядку до необхідності виїзду для участі в антитерористичній операції.

«Громадяни, які виявили бажання і пройдуть військово-лікарську комісію, будуть зараховані на посади співробітників міліції сержантського та офіцерського складу з відповідним грошовим утриманням. Сержантський склад отримуватиме від чотирьох тисяч гривень, а офіцерський — від п'яти-шести тисяч гривень. Крім того, особовий склад під час участі в АТО отримуватиме надбавку в розмірі 100% посадового окладу  і статус учасника бойових дій», запевняє радник начальника обласного управління міліції.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую