ye-logo.v1.2

Приємні спогади про… Афганістан

Суспільство 1513

Війна, безумовно, жахливе явище. Однак у будь-чому завжди є певні моменти, про які навіть і через 20-30 років можна згадати теплими словами. Тому й вирішили кореспонденти «Є Поділля» запитати колишніх воїнів-інтернаціоналістів саме про приємні спогади від війни в Афганістані.

Валерій Лесков, секретар Хмельницької міської ради (2,5 роки у 1986-1988 роках провів у Афганістані):

«Одного разу, коли повернувся з бойових дій, в палатці на моєму ліжку кішка народила кошенят! Я й досі про це згадую. Ми цих маленьких годували та вирощували, як малих дітей. Однак тільки тоді, коли не брали участі в бойових діях. А ще у мене багато товаришів, з якими я нині контактую, але, як правило, у телефонному режимі. І ми завжди згадуємо події жахливої війни».


Микола Приступа, депутат Хмельницької міської ради (1,5 року у 1980-1981 роках служив в Афганістані):
«Єдина справжня чоловіча дружба, яка була в моєму житті, народжена там. Ти відчуваєш, що готовий віддати своє життя за свого побратима, який йде з тобою в бій, і ти впевнений на 200 відсотків, що він так само тебе прикриє. І таке не раз було! Це справжня чоловіча дружба. У мирному житті, суєті таке дуже рідко буває. Саме в Афганістані я зрозумів, що якщо в тебе є друг, то це на все життя – він і в радості, і в горі тебе підтримає. Крім цього, з приємністю згадую пісні, які були народжені на війні. Не завжди ж ми жили бідою та проблемами. Були і хвилини радощів, відпочинку – співали, згадували Батьківщину».


Олександр Волкотруб, голова Городоцької районної ради організації ветеранів України (1 рік і 8 місяців у 1980-1982 роках) перебував у Афганістані):
«Мабуть, найприємніше було те, що вдома на мене чекає моя кохана Галинка! Я з нею вже 26 років разом. Та й «гріла» серце любов батьків, які нині мешкають у Бахматівцях Хмельницького району, брат рідний мене чекав... Це було дуже приємно усвідомлювати. Я й до цього часу згадую про це. Тому що на війні розумієш по-справжньому, що таке родина, що таке кохана. Це такі почуття, які важко словами описати».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую