ye-logo.v1.2

Вбивство через книгу чорної магії?

Суспільство 1529

У Судилкові Шепетівського району людину позбавили життя через загадкові обставини

Правоохоронці й досі не можуть встановити справжню причину вбивства 32-річного чоловіка, яке сталося дев’ятого лютого в селі Судилків. Версії, звісно є. Як, власне, і затриманий за підозрою. Ось тільки причина дещо містична.
19-річний підозрюваний разом із потерпілим начебто вирішили заробити грошей на чорній магії! Молодик розповів старшому товаришеві, що в нього є знайомий, якому у спадок від старенької бабусі дісталася книга про чорну магію. Старовинній книзі понад три сотні років, вона має шкіряну обкладинку, опоясану золотим хрестом! Про цю книгу ходить чимало чуток, одна з яких – кожен, хто володіє цією книгою, матиме лиху долю, а то й взагалі на нього очікує смерть. Однак, чоловіки просто хотіли заробити на чорній магії, а тому, за однією з версій досудового слідства, домовилися з власником видання про те, що куплять тому квартиру в будь-якому місті України, окрім столиці. А навзамін отримають книгу. «Через деякий час все було готове, щоб провести таку операцію, – розповіла кореспонденту «Є Поділля» інспектор відділу зв’язків із громадськістю обласного управління Міністерства внутрішніх справ України Інна Проник. – Чоловіки вже підшукали квартиру власнику книги та й покупця на антикваріат начебто знайшли – за допомогою Інтернету. Той пропонував 240 тисяч доларів. Залишалося лише забрати книгу, продати її, придбати квартиру та покласти залишок грошей в кишеню». Але до цього справа не дійшла.
За версією досудового слідства, шепетівчанин приїхав на власному авто в Судилків, щоб «пришвидшити процес». Він почав вимагати, аби 19-річний судилківчанин негайно забрав книгу, інакше, в разі зриву операції, йому доведеться продати квартиру, щоб розрахуватися із замовником за невиконання зобов’язань. Реакція молодика була дещо несподіваною – він, за версією досудового слідства, схопив сокиру і декілька разів вдарив гостя по голові. Згодом підозрюваний відтягнув скривавлене тіло до туалету. «Зателефонував двом неповнолітнім товаришам, і сказав, що потрібна їхня допомога, – продовжує Інна Проник. – Яка саме – не сказав. А тому для його односельчан це був справжній шок. Перелякані до смерті побаченим, юнаки підкорилися вказівкам свого товариша, і, повантаживши труп на господарський візок для сміття, вивезли його на сміттєзвалище, де і закопали». Автомобіль, на якому приїхав 32-річний чоловік, підозрюваний залишив на узбіччі неподалік від власної оселі.
Наймістичніше в цій історії те, що й досі ніхто не може із впевненістю сказати – чи існує та книга з чорної магії, яка могла стати причиною вбивства 32-річного шепетівчанина! Адже поки що правоохоронці її не знайшли. Так само, як і власника цього антикваріату. Слідство триває.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую