ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Розміри місячного грошового забезпечення військовослужбовців, які беруть участь в АТО,

Суспільство 6348

та інформація щодо переказу коштів військовослужбовцями своїм родинам

 У зв’язку з численними запитами щодо порядку перерахування грошового забезпечення членам сімей військовослужбовців за призовом під час мобілізації, Головним фінансово-економічним управлінням Генерального штабу ЗС України підготовлено інформаційний матеріал щодо розмірів місячного грошового забезпечення військовослужбовців ЗС України, які беруть участь в антитерористичній операції та інформацію щодо можливостей переказу коштів військовослужбовцями своїм родинам
Розміри місячного грошового забезпечення військовослужбовців ЗС України, які беруть участь в антитерористичній операції (тис.грн.)

 
*грошове забезпечення за перший місяць може бути меншим в залежності від дати прийняття посади, або дати зарахування до складу АТО.
100% винагороди — військовослужбовці високомобільних десантних військ, льотного складу,
наземної авіації та спецназу;
60% винагороди — інші військовослужбовці.
Інформація щодо можливостей переказу коштів
військовослужбовцями своїм родинам


Для забезпечення членам сімей військовослужбовців за призовом під час мобілізації, повідомляється, що за бажанням військовослужбовця перерахування (виплата) коштів членам сімей може здійснюватися шляхом:
видачі готівки з каси військової частини, за місцем її постійного розташування, за довіреностями військовослужбовців;
перерахування коштів на зазначений військовослужбовцем рахунок (для цього необхідно зазначення повних реквізитів банку отримувача коштів) або поштовим переказом на адресу отримувача з оплатою цих послуг за рахунок військової частини.
Крім того військовослужбовці можуть самостійно перерахувати кошти членам своїх родин використовуючи послуги дистанційного обслуговування банківських рахунків з використанням систем «телефонний банкінг», «Кліент-інтернет-банк» або «SMS — банкінг» інформація щодо зазначених послуг розміщена на офіційних WEB сайтах банківських установ, або надається операторами довідкової служби банків.
«Телефонний банкінг» — система що надає можливість здійснювати грошові перекази по телефону (надаючи відповідні розпорядження оператору банку). Послуга дозволяє здійснювати будь-який платіж (переказ), використовуючи лише телефон. Щоб провести платіж, необхідно набрати номер відповідної служби банку (для ПриватБанку — 3700; для Universal Bank —0-800-300-200) з мобільного телефону, повідомити оператору номер Вашої банківської картки, з якої буде здійснюватись платіж, реквізити отримувача і суму платежу.
«Кліент-інтернет-банк» — система інтернет-платежів, що дозволяє керувати своїми рахунками в Банку за допомогою Інтернету або додатків (програм) на мобільному пристрої. Системою можливо здійснювати операції з карткою, переказувати кошти, робити платежі і внески, погашати кредити, створювати депозити.
«SMS — банкінг» — банківський сервіс що надає цілодобове використання банківських послуг за допомогою мобільного телефону та «SMS» — команд. Ви можете дізнатися баланс за карткою, поповнити мобільний телефон, переказати будь-яку суму на іншу картку цього ж банку, а також отримати миттєві підтвердження про здійснені операції за Вашою карткою.


Інформація про додаткові системи платежів різних банківських установ що забезпечують розрахунково-касове обслуговування військових частин та установ Збройних Сил України


Регіональний медіа-центр Міноборони України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую