ye-logo.v1.2

Колишнього голову Красилівської районної державної адміністрації засудили на вісім років

Суспільство 1626

«Ми робимо все необхідне для того, щоб у найкоротші терміни передати справу до суду. Принаймні, таке завдання я поставив своїм підлеглим. І я переконаний, що так воно і буде. Можу навіть це гарантувати. Але поки що слідство триває», – в липні минулого року заявив прокурор Хмельницької області Юрій Голуб щодо затримання голови Красилівської райдержадміністрації Юрія Смаровоза за підозрою в отриманні хабара. Слова свого дотримав. Нещодавно рішенням Хмельницького міжрайонного суду колишнього голову Красилівської райдержадміністрації визнано винним у скоєнні кількох злочинів й призначено у якості покарання позбавлення волі терміном на 8 років!
Нагадаємо, що посадовця затримали оперативники Державної служби боротьби з економічною злочинністю 2008 року – відразу після отримання ним хабаря у розмірі 100 тисяч гривень від двох красилівчан. Як встановив суд, таку суму забажав посадовець за сприяння у придбанні за заниженою вартістю майнового комплексу філії обласної фармакологічної фірми.
Однак, вісім років тюрми – це ще не остаточне рішення. Адже своє слово має ще сказати апеляційний суд, а згодом, можливо, і Верховний суд України.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую