ye-logo.v1.2

Сонце, повітря та вода…

Суспільство 1359

У Старокостянтинівському районі завершують облаштовувати дитячий табір

Ще за радянських часів майже у кожному районі працювали стаціонарні дитячі піонерські табори. Але згодом, після розпаду СРСР, стаціонарні бази для відпочинку почали просто зникати з карти не лише Хмельницької області, а й України. Йшла «прихватизація»… Однак залишилися ще на Хмельниччині місця, де подільські діти можуть відпочити! За даними управління молоді, сім’ї та спорту Хмельницької облдержадміністрації, цього року у нас працюватимуть 13 дитячих оздоровчих комплексів. В один із таких завітав кореспондент «Є Поділля».

Триста тридцять три
Саме така кількість дітей минулого року відпочила в дитячому оздоровчому комплексі, який розташований в селі Калинівка Старокостянтинівського району. У «Калинівці», яка працювала три зміни, побували діти не лише з цього району, а й Старосинявського, Полонського, Хмельницького, Летичівського та з Вовковинецького й Головчинецького інтернатів. «Кошти на оздоровлення дітей були виділені як з районного бюджету, так і з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, – розповів кореспонденту «Є Поділля» Володимир Сідлецький, начальник відділу освіти та науки Старокостянтинівської райдержадміністрації. – Намагалися, в першу чергу, оздоровити пільговиків. Цього року теж плануємо провести три зміни по 18 днів, щоб у «Калинівці» відпочили мінімум 333 дитини».
Вже з 15 червня в Калинівці відкриє свої двері оздоровчий комплекс, до якого на відпочинок завітають не менше 111 дітей. А тому й не дивно, що зараз на території табору людно – йде підготовка до відкриття сезону. За рахунок районного бюджету та спонсорів у «Калинівці» облаштовують територію, наводять порядок, ремонтують приміщення тощо.

Тисяча сто дев’яносто
Саме стільки гривень коштуватиме путівка на 18 днів для відпочинку дитини (від 7 років) на березі річки Случ. До речі, якщо ж батьки дитини є застрахованими особами, то Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності поверне їм 33 гривні за кожен день перебування їхнього чада в «Калинівці».
Відпочинок, оздоровлення, харчування, медичні процедури – це не повний перелік того, що в комплексі обіцяють надати дітям. За словами Володимира Євгеновича, у «Калинівці» влаштовуватимуть екскурсії у Самчики, Меджибіж, літописний Губин (піший похід). І все це включено у вартість путівки.
Як і минулого року, цьогоріч до роботи з дітьми планують залучити тренерів дитячо-юнацької спортивної школи, працівників підрозділу Міністерства надзвичайних ситуацій. Навіщо? Кажуть, щоб діти знали, як потрібно себе вести у надзвичайних ситуаціях.

Один…
Будиночок, який розташований поблизу оздоровчого комплексу, майже нічий. Рішенням сесії районної ради 26 квітня 2008 року табір «Веселка» (колишня назва «Калинівки») був прийнятий в територіальну громаду Старокостянтинівського району. До цього ж часу табір був у користуванні профспілок працівників агропромислового комплексу. І хоч минув вже рік, але досі не вирішено питання передачі літнього будиночку. Саме того, одного. «Профспілки не віддають його, – каже голова районної ради Сергій Фесун. – Але і не користуються ним. А «Калинівці» він знадобився би! Там же можна розмістити медичні кабінети для надання оздоровчих процедур дітям. Тому хотів би звернувся до голови Федерації профспілок Хмельницької області Геннадія Харьковського посприяти у передачі цієї будівлі громаді Старокостянтинівського району».
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую