ye-logo.v1.2

Хмельничан запрошують на упорядкування історичних пам'яток в Ізяславі

Суспільство 1796
Фото: з архіву організаторів

На волонтерів, які візьмуть участь у проекті, очікує безкоштовна екскурсія палацом та костьолом.

Волонтерський проект “У майбутнє через культуру” запрошує хмельничан до участі у трудових загонах, які упорядковують та розчищають від сміття історичні пам'ятки області. Найближчий виїзд — у неділю 19 жовтня в одне з найстарших літописних міст Поділля — Ізяслав.
«Головні об'єкти, які ми впорядковуємо, це комплекс палацу Сангушків та комплекс костьолу святого Йосипа, - розповідає керівник проекту Денис Монастирський. - Після роботи на волонтерів чекає екскурсія — їм покажуть найкращі місця Ізяслава».
Проїзд до Ізяслава і назад безкоштовний, також волонтерам видають рукавички та інвентар. З собою треба мати робочий одяг та обід. 
Виїзд в неділю о 8.00 від обласної філармонії. Повернення: орієнтовно 19.00-20.00 в той самий день. Телефон для довідок (067)990-51-44.
Нагадаємо, що проект волонтерських трудових загонів на Хмельниччині реалізується з 2012 року. Волонтери здійснили неодноразові виїзди у Меджибіж, Самчики, Ізяслав та Антоніни. Завдяки плідній роботі у 2013 році проект “У майбутнє через культуру” отримав президентський грант у 75 тисяч гривень.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую