ye-logo.v1.2
24 Листопада, 2020

На Хмельниччині 35 жінок отримали звання “Мати-героїня”

Суспільство 1940
Фото: firtka.if.ua

Багатодітним жінкам області вручили почесні нагороди.

У Хмельницькій облдержадміністрації відзначили багатодітних матерів області. Державні нагороди отримали 35 жінок із Волочиського, Деражнянського, Красилівського, Старокостянтинівського, Старосинявського, Ярмолинецького, Хмельницького районів та міста Хмельницького. Про це повідомляє прес-служба ХОДА.
Звертаючись до багатодітних матерів, виконувач обов'язків голови облдержадміністрації Олександр Симчишин передусім подякував їм за самовідданість.
«Виростити одну дитину — не просто, а що казати про матерів, які народили і виховали п`ять і більше дітей. Ростити дітей, вести господарство, турбуватися про сім’ю – воістину героїчний вчинок. І Ви гідно із цим справляєтеся. Я бажаю Вам міцного здоров’я, сил, благополуччя, любові та поваги від Ваших дітей», - сказав Олександр Симчишен.
Нагадаємо, що в Україні почесне звання «Мати-героїня» отримують жінки, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі – всиновлених. Для отримання цього почесного звання потрібно звернутися до органів місцевого самоврядування, які мають підготувати й надіслати через обласні державні адміністрації до Секретаріату Президента всі необхідні документи (подання, нагородний лист, протоколи, свідоцтва про народження дітей тощо). Матерям-героїням виплачується одноразова грошова допомога в десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. На сьогодні цей мінімум складає 1218 грн.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую