ye-logo.v1.2

Футболісти «Динамо» досі в реанімації

Суспільство 965

Стан Ігоря Шоліна (з м’ячем) залишається стабільно важким вже другий тиждень.

Журналісти «Є Поділля» продовжують стежити за станом здоров’я гравців хмельницького «Динамо», які зазнали значних травм під час аварії 18 липня поблизу села Вербка Летичівського району (газета «Є Поділля» №30 за 23 липня). Минув вже понад тиждень, як двоє футболістів Сергія Якубовський та Ігор Шолін перебувають в реанімаційному відділенні Хмельницької обласної лікарні. 26 липня Сергій прийшов до тями! Хоча стан його здоров’я фахівці оцінюють як важкий, є ймовірність, що вже днями 19-річного спортсмена можуть перевести у нейрохірургічне відділення.
Щодо Ігоря Шоліна, поруч із яким нині «чергують» його мати та дружина, які приїхали з Ніжина Чернігівської області, то він й досі перебуває в комі. Стан здоров’я 24-річного півзахисника «Динамо» класифікується як стабільно важкий. Однак через тиждень після аварії у самопочутті Ігоря є невеличкий прогрес – його вже на декілька годин від’єднували від апарату штучного дихання, і він дихав сам.
Ще один футболіст – Андрій Лемішевський, який після аварії перестав бачити на одне око, повернувся з Одеси, де проходив курс лікування. До нього повернувся зір! З ока Андрія вийшло близько десятка осколків скла, однак про появу Лемішевського на футбольному полі говорити ще зарано. На нього очікує продовження лікування в Хмельницькому.
А тим часом деякі футбольні клуби Прем’єр-ліги України та першої ліги перерахували благодійні внески на спеціально відкритий рахунок для потерпілих в аварії. Осторонь не залишилося й київське «Динамо». Для всіх небайдужих до долі потерпілих футболістів надаємо банківські реквізити, куди можна перерахувати гроші:
Отримувач: Крохан Валерій Миколайович,
р/р-262085016738 в АБ «Таврика» м.Київ,
МФО-300788, ЗКПО-1896516637.
(Призначення платежу-благодійна допомога).


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую