clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

У Хмельницькому відкрився Університет громадських лідерів

Дмитра Скрипника

Фото: Дмитра Скрипника

Усіх охочих тут безкоштовно навчатимуть, як досягнути успіху.

 Якщо ви прагнете стати лідером, але не знаєте, як реалізовувати власні проекти та вести за собою команду, не варто перейматися. Відтепер у Хмельницькому функціонує Університет громадських лідерів, де допоможуть відкрити ваш потенціал, виявити внутрішні задатки, лідерські якості і здібності. І все це – на громадських засадах. Засновником навчального закладу післядипломної освіти стала Хмельницька обласна організація профспілки працівників соціальної сфери України спільно з Хмельницьким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації.
«Створення Університету відбулось за пропозицією лідерів профспілкових, громадських, молодіжних організацій та представників територіальних громад», - розповідає голова обласного Форуму лідерів Олександр Цюзік.
За його словами, розбудова громадського суспільства можлива лише при налагодженні конструктивного діалогу «Громадськість – влада», велику роль у чому відіграють саме лідери.
«Вже 120 осіб стали слухачами Університету, сформовані групи: лідерів-керівників, лідерів профспілкового руху, лідерів громадських організацій і територіальних громад, лідерів молодіжного і студентського руху», - каже Олександр Цюзік.
Ці люди – профспілкові активісти, керівники підприємств, лідери громадських і партійних організацій, студенти. Заняття проводяться на базі Підприємства «Навчально-культурний центр «Побужжя» Федерації профспілок області».
«Навчання лідерства для мене є дуже актуальним. Моя майбутня професія передбачає співпрацю з людьми, тому дуже важливим буде здобуття навичок з ефективної комунікації, психології управління і аналітичного мислення», - пояснює слухач Університету громадських лідерів, студент Ярослав Шаманський.
Підтримують створення Університету і представники органів державної влади. На думку першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Симчишина, саме лідери є рушійною силою суспільства.
«Лідерство передбачає велику відповідальність не лише за себе, а й за суспільство. Зміни у країні і залежать від таких активних людей. Справжній лідер вчиться все життя. Було б добре, якби навички, які здобудуть слухачі Університету, знадобилися не лише їм особисто, а й усій державі», - зазначає Олександр Симчишин.
Навчання для тих, хто хоче стати лідером, безкоштовне, триватиме всього один рік. Впродовж цього часу слухачі Університету мають можливість отримати нові знання та практичні навички у сфері громадської діяльності, державного управління та місцевого самоврядування. Після закінчення вони отримають сертифікат та інші відзнаки.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 22.10.2017
купівля
продаж
Міжбанк
$
26.55
26.57
31.3
31.32
0.46
0.46

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Жовтень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31