ye-logo.v1.2

Як у ляльковому театрі дітлахи Новий рік відзначали (ФОТО)

Суспільство 3513

Малечу розважали святковим дійством біля ялинки та цікавою виставою.

Новорічні ранки у хмельницькому академічному обласному театрі ляльок «Дивень» «стартували» 27 грудня. Для маленьких подолян запланували чотири святкові програми: дві – в останні вихідні 2014 року (27 та 28 грудня) та дві – у перші суботу та неділю 2015 року (третього та четвертого січня). Враховуючи те, що вже у середині грудня усі квитки на новорічні ранки були розпродані, а також дослухавшись до чисельних прохань батьків, керівництво театру влаштувало 30 грудня додаткову святкову програму.
Кожен новорічний ранок у ляльковому театрі складався із двох частин: святкового дійства біля ялинки та цікавої вистави (щоразу – іншої). Квиток на таке подвійне задоволення коштував 35 гривень. Вистави ж на дітлахів чекали одна краща за іншу: «Дюймовочка», «Пан Коцький», «Веселі ведмежата» та ляльково-ілюзійно-ексцентричне шоу «Сни про Венецію».
За словами хмельничанки Наталії, яка привела на свято свою п’ятирічну доньку Катрусю, про квитки на новорічний ранок вони подбали у перших числах грудня. «Мали минулорічний гіркий досвід: тоді ледь не залишились без квитків, – каже жінка. – Тоді вирішили: наступного року заздалегідь подбаємо про квитки. Збираючись на свято, хвилювались, щоб дитина не змерзла, адже тільки перехворіли й мали відкриту сукню. На щастя, наші побоювання не справдились: було тепло і у залі, і у гардеробі. До того ж порадувало, що новорічне дійство біля ялинки було несхожим на рукавичку: дітям було зручно, не було штовханини, усе було гарно видно. Єдине, що засмутило: після завершення свята Дід Мороз відмовився сфотографуватись з дитиною, аргументуючи це тим, що йому треба перепочити перед наступним виступом».
Акцент у новорічному дійстві зробили на героях українських казок – Лисичці та Козі-Дерезі, до яких згодом приєднались Снігуронька та Дід Мороз. Разом із малечею вони водили хоровод та співали «У лісі лісі темному», танцювали запальні танки та брали участь у веселих конкурсах, в одному з яких – доукомплектовували гудзиками, шарфом, відерцем, носом-морквиною сніговика.

Після закінчення новорічного дійства на малечу чекала цікава вистава. Цього разу це було ляльково-ілюзійно-ексцентричне шоу «Сни про Венецію».


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую