ye-logo.v1.2
11 Грудня, 2019

Тікаючи від війни, дві сім'ї з-під Дебальцевого переїхали на Хмельниччину

Віктор Паламарчук Суспільство 1945
mns.gov.ua
Сім'ї раніше проживали під Дебальцевим, де зараз проходять активні бойові дії.. Фото: mns.gov.ua

Біженців поселили у селі Велика Березна Полонського району.

У вівторок, 3 лютого, на Хмельниччину завітали дві сім'ї із зони проведення антитерористичної операції.
“До нас переїхали дві багатодітні сім'ї з Донбасу: в одній — троє дітей, в іншій — четверо. Прибули до нас із Дебальцевського району. Ми їх зустріли на залізничному вокзалі і направили у Полонський район, де їх розмістять у двох будинках у селі Велика Березна. Житло для них уже підготовлене”, - розповів начальник управління організації заходів цивільного захисту Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Андрій Савчук.
П'ятеро дорослих та семеро дітей раніше проживали у селищі Миронівка Дебальцевського району Донецької області і самі забажали переїхати на тимчасове проживання у сільську місцевість.
“Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій надали психологічну та емоційну підтримку переселенцям. Це для того, щоб уникнути у подальшому негативних емоційних проявів та сприяти кращій адаптації у нових умовах проживання. Ми й надалі продовжимо навідувати їх”, - запевнила психолог Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Ольга Гнатюк.
Нагадуємо контакти регіонального штабу з надання допомоги в переміщенні з районів проведення АТО, поселенні та соціальному забезпеченню громадян:
+38 (0382) 69-91-17 (цілодобово),
+38 (0382) 69-91-12 (цілодобово) або 101.

Також громадяни можуть телефонувати на Урядову «гарячу лінію» за телефоном 0-800-507-309.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую