ye-logo.v1.2
25 Червня, 2019

Хмельничан закликають навести лад у своєму місті

Єва Губар Суспільство 1652
Фото: golosukraine.com

У Хмельницькому стартував місячник “генерального прибирання”.

З 5 березня до 5 квітня у Хмельницькому триватиме місячник санітарної очистки та благоустрою міста. Таке розпорядження підписав виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський.
“Традиційно навесні місячник оголошується з метою покращення санітарного стану міста після зими, проведення Дня довкілля і підготовки до Великодня, - повідомляє сайт Хмельницької міської ради. - Відповідним розпорядженням виконуючий обов’язки міського голови доручив керівникам комунальних підприємств, установ та організацій міста та рекомендував керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на міський полігон твердих побутових відходів.
Протягом усього часу проведення місячника благоустрою Хмельницького сміття від комунальних підприємств та житлово-експлуатаційних контор на полігоні твердих побутових відходів прийматимуть безкоштовно.
Проте не лише підприємства займатимуться “генеральним прибиранням” міста. Хмельничан також закликають вийти на вулицю та навести лад, хоча би поблизу власних будинків.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео