ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

Ветерани згадували втрати і перемоги кривавих днів Другої світової війни

Суспільство 3272
На Хмельниччині поховані воїни Великої Вітчизняної війни 41 національності
На Хмельниччині поховані воїни Великої Вітчизняної війни 41 національності. Фото: Даші Пастернак

У стінах Прикордонної академії вони розповіли про пережиті події Великої Вітчизняної та якою ціною їм далася перемога.

“Пам'ять про Другу світову війну вічна, бо спогади про ті криваві дні передаються з покоління в покоління. Поки народ пам'ятає, він не допустить знову такої війни. Свято дня Перемоги над фашистською Німеччиною для нас як символ, що народ ні коли не забуде про пережиту війну, - промовляє 92-річний ветеран, генерал-майор Іван Бабак. - Адже такої війни ніколи раніше не було в світі. Вона перша по жорсткості, по кількості залучених військових, воєнної техніки, по кількості втрат”.
Ветерани впевнено називають головний висновок Другої світової війни: народ, який вірний ідеї свободи та незалежності, який любить свою Батьківщину, не можливо перемогти.


70 років потому ветерани згадують за що тоді боролися


Хмельницькі прикордонники привітали героїв Другої світової, нагородивши ветеранів почесними грамотами.
“Учасники Великої Вітчизняної війни колись боролися за наше щасливе майбутнє, за можливість бути вільними. Близько дев'яти мільйонів наших земляків віддали своє життя у боротьбі за перемогу над німецьким нацизмом, - говорить ректор Прикордонної академії Олег Шинкарук. - Але історія проходить по спіралі. Прийшов час і тепер нащадкам також треба братися за зброю і виконувати свій громадянський обов'язок. Сьогодні наступив момент, коли ми маємо боротися за незалежність української держави, щоб тепер наші діти не зустрілися з нацизмом і підступним ворогом”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую