ye-logo.v1.2
2 Грудня, 2020

Іноземні інвестори хочуть побудувати на Хмельниччині електростанцію на соломі

Суспільство 1810
Проект зі спорудження електростанції, яка для виробництва електроенергії використовує солому,  реалізовуватимуть закордонні інвестори
Проект зі спорудження електростанції, яка для виробництва електроенергії використовує солому, реалізовуватимуть закордонні інвестори. Фото: radiosvoboda.org

Проект зі спорудження біоелектростанції може бути реалізований на території Хмельницького району.

В Україні виробляється велика кількість біомаси, що може бути використана в цьому проекті. Як повідомляють у Хмельницькій райдержадміністрації, генеральним підрядником та партнером із будівництва біоелектростанції буде Данська компанія Burmeister Wain Scandinavian Contractors.

“Особливістю даної електростанції є те, що для виробництва електроенергії вона використовуватиме солому. Іноземці переконують: 13% потреби в електроенергії може бути забезпечено за рахунок спалення біомас, - йдеться у повідомленні РДА. - Планується спорудження електростанції виробничою потужністю 44 Мвт. Аналогічний проект цієї ж компанії вже був завершений в 2014 році у Великобританії та показав значні переваги використання біомаси над іншими видами поновлюваних джерел електроенергії”.

Впровадження проекту створить близько 120 нових робочих місць. Відходи від згоряння соломи можуть бути використані для переробки на добрива. Для реалізації проекту планується залучення коштів в розмірі 175 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції і розвитку, Багатосторонньої агенції з гарантій інвестицій, приватних інвесторів з Великої Британії та Ірландії.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую