ye-logo.v1.2

Cто відсотків опіків тіла

Суспільство 997

Отримав водій вантажівки “Вольво”, який привіз до Хмельницького із Житомира печиво

Перед тим, як вирушати з Хмельницького, він вирішив заїхати на зварювальне підприємсто, щоб полагодити відбій-
ник на авто.
“За попередніми даними – пожежа сталася через порушення правил безпеки під час зварювання самим водієм, – розповідає Володимир Гоза, старший інженер відділу нормативно-технічної роботи та ліцензування  Хмельницького міського  управління головного управління МНС України в Хмельницькій області. – Зварювальники розповіли, що водій попросив їх полагодити вантажівку. Коли робітники відмовилися допомагати, оскільки не займаються автівками, водій зважився сам підварити відбійник, який знаходиться поряд з паливним баком. Менш ніж за хвилину пролунав вибух. Начальник зварювального підприємства до приїзду пожежників гасив водія голими руками”.
“Пожежа сталася 26 серпня на вулиці Купріна, – каже інспектор відділу наглядово-профілактичної діяльності ХМУ ГУ МНС в Хмельницькій області Дмитро Бабій. –  Постраждалий водій “Вольво” Олександр родом з Білогірського району, 1957 року народження”.
За словами лікаря опікового відділення Хмельницької обласної лікарні Олександра Пацаранюка, водій отримав сто відсотків опіків тіла, прогнози на майбутнє вельми невтішні.
Подібний трагічний випадок трапився і в приватному підприємстві «Аграрна компанія 2004» Волочиського району. У киплячу смолу впав працівник, який обслуговував насос викачки бітуму. Агрегат був розміщений над ємністю, що накрита залізобетоними плитами. Раптом одна з плит розкололась і разом з робітником полетіла донизу. Потерпілий отримав сто відсотків опіків тіла і через два дні помер. За цим фактом проводиться розслідування, повідомляє прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду по Хмельницькій області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую