ye-logo.v1.2

На вулиці Хмельницького вийшли пенсіонери

Суспільство 968

Хмельницькі ветерани та комуністи відгукнулися на звернення ООН підтримати ідею миру у всьому світі та висловити протест проти проведенн

Поруч з кінотеатром імені Шевченка зібралися представники ветеранських організацій та члени міської організації Комуністичної партії України, щоб пропагувати мир у всьому світі.
“Ми прийшли відстоювати мир, –каже Григорій Богуцький, голова обласної організації ветеранів. – Хоч війна давно закінчилася, але в світі немає спокою, жодного спокійного дня”.
“Усі, кому небайдуже наше майбутнє, ті, хто пережив жахи війни, сьогодні вийдуть на вулиці”, – ділиться Мунір Садиков, голова Хмельницької міської ради ветеранів.
Комуністи прийшли висловити підтримку ветеранським організаціям.
“Ми боремося за вічну та добру пам’ять тих, хто завоював мир ціною своєї молодості та здоров’я, і навіть життя, – розповідає Тетяна Чаусова, другий секретар Хмельницького міського комітету КПУ. – Ми ніколи не дозволимо применшити їхній подвиг, і кажемо “Ні!” героїзації зрадників-бендерів”.
“У нас в Україні стільки партій, і всі вони змагаються – між собою. Ми ж сподіваємося на примирення між ними на спільне благо” – каже Галина Шевченко, представник ветеранської первинної організації при житлово-комунальному підприємстві №2.
Отож під червоними прапорами мітингуючі пройшли центром Хмельницького та поклали квіти біля Вічного вогню.
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую