ye-logo.v1.2

Скільки коштує ремонт пральних машин та холодильників?

Суспільство 4635

«Гарантійний та післягарантійний ремонти – це велика різниця, – пояснює Сергій Васов, директор одного із хмельницьких сервісних центрів. – Ми обслуговуємо майже 50 брендів побутової техніки. Коли будь-який пристрій перебуває на гарантії, людина нічого не платить. І взагалі, в такому випадку ми працюємо з магазинами, а не напряму з власником».
«У пральних машин можливо біля 200 видів поломок, – розповідає Володимир Блажкун, власник сервісного центру в Хмельницькому. – Якщо не відкривається люк, то міг зламатися сам механізм, а можливо вийшов з ладу замок, і ще можуть бути інші варіанти. Незначний ремонт, в середньому, може коштувати до ста гривень. Якщо мова йде про заміну, наприклад, двигуна, то такий ремонт потягне значно більше (тисячу гривень, можливо, й більше). Має значення ще й марка техніки. Найдешевші в ремонті «Ardo».
Отож продавець побутової техніки, як зазначили спеціалісти управління у справах захисту прав споживачів Хмельницької області, навіть повинен брати на себе транспортування пристроїв, які перебувають на гарантійному терміні, поремонтувати і повернути власнику. Це стосується і пральних машин, також і телевізорів, холодильників тощо.
Як пояснили майстри, причин виходу з ладу техніки може бути дуже багато, тому власнику краще і не братися ремонтувати її самотужки. Професійний ремонт холодильника, якщо це заміна, наприклад, реле, може коштувати 100-200 гривень. Зламатися може система, якою циркулює фріон, може витікати цей же фріон, до того ж у будь-якому місці. Можуть трапитися й проблеми з двигуном. Якщо ж ремонту або заміни потребує компресор, то це власнику обійдеться десь у 600-700 гривень. Також враховується вартість запчастин. І взагалі, всі майстри одностайно наполягають на тому, що назвати середні ціни ремонту важко, потрібно у кожному конкретному випадку вирішувати на місці. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую