ye-logo.v1.2

«Кредитна» пралка на півроку

Суспільство 1034
Фото: Володимир

До редакції газети звернувся читач із проханням допомогти розібратися у складній ситуації. За словами пана Павла, він став жертвою «побутової афери».
«30.05.2009 ми придбали пральну машину ASKO WT6320 в магазині «Ельдорадо», що на вулиці Шевченка, 34. Продали нам пристрій без коробки, обґрунтовуючи це тим, що в магазині був пересорт товару і коробок просто немає, але на гарантії чи роботі пристрою це не позначиться. Пропрацювала машинка майже п’ять місяців. 08.10.2009 пристрій вийшов з ладу.
За наданою продавцем інформацією про сервісний центр, зателефонував, щоб викликати майстра. Віктор (так назвався майстер) понахиляв машину, якось відкрив і сказав, що вже поремонтував. Перш ніж піти, попросив надати йому гарантійний талон та чек, що підтверджує «гарантійність» машинки. Обіцяв, що зробить копії та поверне. Ще й взяв плату 75 гривень за послуги, хоча пристрій був ще на гарантійному обслуговуванні. Того ж вечора я вирішив попрати речі, виявилося, що машинка таки несправна. Після перемовин з майстром, за кілька днів він таки приїхав, заявив, що це господар ломом відкривав машинку і пошкодив пристрій, тобто гарантія втрачена. А далі – більше, цей Віктор заявив, що взагалі не приїздив і нічого не ремонтував.
Я звернувся із заявою до директора магазину. Через три дні прийшла відмова у проханні відшкодувати збитки або надати таку саму нову пральну машинку через відсутність гарантійного талону. Пристрій придбаний в кредит. Вдома маленька дитина. Що робити?!» 
«Людина з самого початку зробила помилку, зателефонувавши майстру, – говорить Андрій Шакотько, головний спеціаліст юридичного сектора Хмельницького обласного управління у справах захисту прав споживачів. –  Продавець пристрою зобов’язаний приїхати, самостійно забрати, відремонтувати побутову техніку у визначений законом термін і повернути власнику. А ще варто у письмовому варіанті подавати заяву продавцеві. Бо, як у цьому випадку, слово покупця проти слова майстра – тут нічого не можна довести».


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую