ye-logo.v1.2
28 Листопада, 2020

Хмельницьким рятувальникам таємно призначили нового начальника — Едуарда Братка

Суспільство 2609
Фото: mns.gov.ua

Раніше рятувальник очолював управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області.

Сьогодні, 22 липня, особовому складу Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області представили нового керівника — 46-річного Едуарда Братка, який раніше очолював відомство у Чернівецькій області.  Про це повідомили у прес-службі надзвичайників.

Едуарда Братка представив особовому складу заступник Голови ДСНС України Олег Авер'янов. Представлення відбулось у закритому режимі: не запросили ні журналістів, ні громадськість. Як зазначають рятувальники, вони самі до останнього не знали, для чого їх збирають на нараду.

Раніше у ЗМІ повідомляли, що рятувальники Буковини, які працювали під керівництвом Едуарда Братка, обурювались його діяльністю. Надзвичайники навіть писали звернення-скаргу в прокуратуру та місцеву ОДА, в якій розповідали про постійні побори у середині структури, торгівлю посадами, “дахуванням” окремих фірм. Обласна прокуратура Чернівецької області таки відреагувала на звернення і відкрила кримінальне провадження.

Нагадаємо, екс-начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, полковника служби цивільного захисту Бориса Болібруха звільнили із займаної посади наприкінці березня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую